MBK Bogusław Kamiński

Olecko

Opinie o MBK Bogusław Kamiński

dominik

Polecam firmę jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Zlecenie transportu zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Zapewniony pojazdy były w bardzo dobrym stanie technicznym.

Stały kontakt przez okres realizacji zlecenia

Maro

Nic do zarzucenia nie mam. Ekipa fajna, samochody coraz nowsze, nie ma na co narzekać.

Jaku Buster

Jeśli nie masz doświadczenia za kierownicą, jesteś gotów jeździć za darmo samochodem z poprzedniej epoki i desperacko potrzebujesz pracy, to możesz spróbować. A jeśli masz doświadczenie, to omijaj tą firmę z daleka. Na pewno znajdziesz pracodawcę oferującego lepsze stawki i lepsze samochody.

Olecko

zgadzam sie z przedmówcą, bardzo dobra firma juz ławka rezerwowa kierowców sie skończyła a w urzędzie pracy już wszyscy po imieniu do tego pana mówią. Polecam

Gdansk

MBK Olecko rzetelna firma, oby jak najwięcej takich firm transportowych!

Zostaw opinię o MBK Bogusław Kamiński - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBK Bogusław Kamiński