Kuś Transport S.C.

Kraków

Opinie o Kuś Transport S.C.

ZTPB

Normalna firma. Normalni ludzie. Pracuje tam od kilkunastu lat. Jeden taki odchodził z firmy z hukiem w trybie dyscyplinarnym. Pewnie wciąż przeżywa i dlatego wypisuje głupoty w internecie bo jest anonimowy.

ca

@Copa, nie idź tam. Atmosfera tragedia, przez 8 godzin słowem się nie odzywasz, 0 rozmów prywatnych. Non stop opierdol od szefa (w sumie to od wielu. Pracując tam miałem w zasadzie 4 przełożonych: 3 panów K. i A.M., bo jeszcze wtedy pracował). Przez lata kariery nie spotkałem się z podobnym traktowaniem i gnojeniem pracownika jak tam. Kasa też beznadziejna, może teraz da się coś więcej wynegocjować, bo pracowników w Krakowie coraz mniej przy rosnącym rynku, ale nawet jeśli - nie warto!

copa

jak tam jest spoko czy nie

ca

Słaba kasa, bardzo zła atmosfera.

Waldek

Uważajcie na nich,(usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Kuś Transport S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuś Transport S.C.