Baran Transport Spedycja Sp. z o.o.

Tenczynek

Opinie o Baran Transport Spedycja Sp. z o.o.

jan

Nie znam ale słyszałem że kierowcy odchodzą i wracają spowrotem to chyba nie najgożej.

tadek

1800 podstawy 30-35 gr kilometr. Wyjazd w pon-pt, sobota jw. dokumenty i auto. Fakt nie wiesz gdzie jedziesz ale zawsze stali klienci. O obciążeniach mówią ale nigdy nie było.

edek

Więc tak Jeśli chodzi o jazdę 20g od kilometra plus 1800br podstawy..Nigdy nie wiesz gdzie pojedziesz dowiadujesz sie 10min przed wyjazdem ani kiedy zjedziesz ...podpadniesz to ćwiczysz najgorsze trasy...weekend wolny tylko niedziela o ile nie wylatujesz o 22 sobota od rana na firmie dłubiesz przy samochodzie a sypią sie jak domki z kart albo zapindalasz po części..w miedzy czasie rozliczasz sie z tygodnia jazdy (papierki) chore limity paliwowe i obciążenia

tomek
@edek 11.07.2014 20:37

dokładnie byle człowieka dobić odradzam

Zostaw opinię o Baran Transport Spedycja Sp. z o.o. - Tenczynek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baran Transport Spedycja Sp. z o.o.