Radio Taxi 19626

Olsztyn

Opinie o Radio Taxi 19626

Anna

Jężdziłam tymi taksówkami kilkakrotnie, za każdy razem łudząc się że wyjątkowo żle trafiłam.W dn. 22-10-2015 ok. godz. 12,- jechałam nazwijmy to -pojazdem 412 VW PASSAT kolor granatowy, prosząc uprzednio Panią Dysponętkę aby tym razem przysłała mi czystą taksówkę. To co podjechało to "trzeci Świat".Pojazd trzęsący się i chroboczący. Brud i smród nie do opisania, na półkach stary lepiący się kurz, a za kierownicą spasiony, śmierdzący "oblech" I to był ostatni raz kiedy zamówiłam taxi z Waszej korporacji, wiem już dlaczego dzwoniąc do Was, krótko się czeka na taksówkę. Życzę Wam abyście jak najszybciej zbankrutowali i nie przynosili wstydu Naszemu miastu.

Klient

Uwaga na srebrneAudi a6. Ostatnio doliczyl mi do rachunku troche wiecej km.

Zostaw opinię o Radio Taxi 19626 - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Taxi 19626