Mini Radio Taxi Przedsiębiorstwo Taksówkowe

Wrocław

Opinie o Mini Radio Taxi Przedsiębiorstwo Taksówkowe

Rober

Wracam do Mini po dwóch latach(usunięte przez administratora) w Wicar mam już dość dokładania do interesu. W Mini płaciłem za wykonaną pracę a nie za rozwój Pani "Szefowej Wicara". Jeszcze otrzymałem 1000 złotych gratyfikacji ,to jest FIRMA !!!!!

Agata

Pracowałam w tej firmie cztery lata. Nigdy nie było problemu z wyplatą wynagrodzenia. Prezes firmy bardzo dobry człowiek. praca nie jest lekka ale atmosfera SUPER!! Zmieniłam firmę ze względów lokalizacyjnych ( mieszkam w Oleśnicy). Bardzo miło wspominam tę firmę.

robinsson9
@Agata 12.01.2014 05:51

Jeździłem w tej firmie od 1997r Prawdziwe opinie można uzyskać od taksówkarzy na postojach bo to co tu jest napisane daleko mija się z prawdą.A ostatni pomysł to wymysł 23% watu od opłat które zawierają wat.Od sierpnia jak ofijalnie jest podane przstało pracowac 150kierowcow.Od 97r.zmieniło się 95 % kierowców.Ailu kierowców musiało dochodzić spraw w sądzie?

Robert
@robinsson9 04.03.2015 18:19

Pisze bzdury. Jestem w tej firmie 14 lat. Jest ok.

Zostaw opinię o Mini Radio Taxi Przedsiębiorstwo Taksówkowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Radio Taxi Przedsiębiorstwo Taksówkowe