Transoil Paliwa Sp. z o.o.

Opinie o Transoil Paliwa Sp. z o.o.

klient

najgorsza obsługa oszukuja na wydawaniu i zaokraglaja pieniadze za paliwo bynajmniej w Radomiu i bardzo nie mila osluga

Zenon

Stacja fatalna kiepsko płacą i to jeszcze nie na czas i to zeby jeszcze tego bylo oszukują na pieniądzach za urlopy których ciezko sie doprosić

Mj

Kiepska stacja i kiepskie zarobki po za tym nie płacą na czas nie polecam odwiedzania a co gorsze opracowanie

klient

Nie polecam, paliwo morze i tańsze parę groszy ale dobre tylko do cięgnika rolniczego a nie do samochodu osobowego.

kierowca

Stacja Transoil Energy w Kielcach zatrudnia kasjerów złodziej lubiących dorobić do pensji.

diesel

Co ty piszesz człowieku, ja jeżdżę cały czas tankując się na tych stacjach i nie mam problemu...Audi A6 2 tdi 2014 rok oraz sprinter 2015. Subaru diesel a kto to im zrobił Włoch pomieszany z Niemcem z dodatkiem japońca ;))) buhahaha

Wolnawola

Nie tankujcie na tej beznadziejnej stacji. Tankowalem subaru Forester boxer diesel bo taniej o 15 gr. Wymiana filtra cząsteczek stałych 2950 PLN. (usunięte przez administratora)nie paliwo

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Transoil Paliwa Sp. z o.o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Transoil Paliwa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transoil Paliwa Sp. z o.o.