Opinie o Transoil Paliwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Transoil Paliwa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transoil Paliwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transoil Paliwa Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz

Firma praktykuje tzw. darmowe dni próbne wdrożeniowe. Jeszcze ci robią łaskę że zaproszą na taki dzień. Zamiast obserwować masz już obsługiwać klientów i znać najlepiej cały asortyment i kasę. Jak za wolno to cię poganiają do tego. Podkreślam to darmowy dzień i się ciesz że nie wołają kasy za łaskawe szkolenie a raczej rzucenie na kasę po 5 minutach od wejścia. Pierwsze miesiące na umowie zlecenie (jestem ciekaw czy ktoś zdążył zobaczyć umowę o pracę zanim odszedł bo rotacja olbrzymia) Kierownictwo raczej fałszywe tzn. są milutcy do czasu aż im się nie postawisz. Stawka minimalna i brak dodatków za pracę w święta. Z góry narzucane że masz pracować wszystkie weekendy i kropka. Słaba zorganizowana pod względem zabezpieczenia gotówki. Dość łatwo można zostać obarczonym czyimiś błędami i płać za kogoś. Za produkty przeterminowane pracownik też musi zapłacić. Sorry ale 50zł miesięcznie mało komu się uśmiecha wykładać na stare piwa czy batony. To już kwestia niekompetencji kierownika że nie ogarnia co kupują klienci. Zamówił niech płaci. Żenada i zerowa motywacja do pracy.

Tom
@Lili

Bzdura, to dotyczy sklepów na których jest rotacja, jeśli towar się nie sprzedaje to personel nic nie zrobi, chyba, że sam kupi. A asortyment transoil nie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

QWERTY Nowy wpis

W ofercie dla kasjera pojawiła się fraza „efektywne zwiększanie sprzedaży paliwa i towarów” jako wymóg. Jak go w zasadzie spełnić? Zwłaszcza w tej pierwszej kwestii? zastanawiam się czy są stawiane normy lub też cele

Byly Nowy wpis

Radom wojska polskiego nie polecam, Nie dość że proponuję na żywca że za % wystawia faktury na paliwo, to brud, (usunięte przez administratora)a najlepszy to jest podjazdowy kiedy pije wódkę w aucie podczas pracy, a po placu to robi dobre wrażenie. I jakby był conajmniej dyrektorem albo może to i jego stacją...kto wie...kiedyś była super myjka, ale z tym czysciochem to wolę jechać gdzie indziej.

Do teraz rotacja jest jakaś szczególna czy może coś się zmieniło w tej kwestii? Od dłuższego czasu nie ma opinii a wiem, że z tydzień temu poszukiwali do siebie kasjerów. Z oferty nie mogę się dowiedzieć niczego o zarobkach, jest tylko napisane, że występują atrakcyjne premie. można to potwierdzić?

Mateusz

Wiola
@Mateusz

A na której to stacji takie praktyki? Na każdej?

Lili
@Mateusz

To od personelu zależy czy towar się terminuje. Wystarczy odpowiednio dokładać towar i strat niema.

Tom Nowy wpis
@Lili

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Transoil Paliwa Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam pracę na Stacji paliw? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Transoil Paliwa Sp. z o.o.?

Pawel

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy transoil w Lublinie na ul siennej Pzd

Polecam Trans Oil Zabrze M1

Super kulturalny, miły chłopak ???????????? Polecam ???????????? tą stację ????????????

Odpowiedź
@Polecam Trans Oil Zabrze M1

Akurat na tej stacji jest bardzo miła obsługa. Pracują dwie kobiety zawsze uśmiechnięte i Pan który na wszystko znajdzie sposób

ZabrzeM1
@Odpowiedź

Prawda, bardzo kulturalny i ogarnięty chłopak tam pracuje.

@ZabrzeM1

Do dziś na tamtej stacji zatrudnia się stały skład? Wspominacie o trójce pracowników. Nie trzeba ich przypadkiem więcej, żeby to wszystko ogarniać? Tam za kulisami też się cos dzieje czego klient zobaczyć już nie może?

Były pracownik Bydgoszcz

Praca bez umowy, sprawa zakonczyła sie w sądzie pracy z wygraną po mojej stronie. Inspekcja pracy również była poinformowana, dno totalne, nie polecam pracy tam. Posiadam wyrok sądu do potwierdzenia wygranej rozprawy.

Kamila
@Były pracownik Bydgoszcz

Myślisz, że teraz dają już umowę? Wiesz coś? Skoro, można powiedzieć, przetarłeś ten szlak. daj znać, jak masz jakiekolwiek info.

@Kamila

Jest szansa się przekonać, świeżutkie, jeszcze ciepłe ogłoszenie- poszukiwany pracownik do Bydgoszczy (z 16 grudnia); aplikujmy hurtem, zobaczymy, jakie dostaniemy umowy?

Weronika
@Robi

Myślisz że wszystkich przyjmuja czy raczej jest jakas selekcja? Gdzie w ogóle jest to ogłoszenie, jakichś wymagań tam nie podali?

@Weronika

Myślę, że jak potrzebują jednej osoby, to chyba nie przyjmą wszystkich chętnych, więc pewnie jest selekcja - to chyba logiczne? A wymagania oczywiście są w ogłoszeniu, które to znalazło się na OLX.

Zbyszek
@Robi

Tak szczerze to ta firma ma fajnych pracowników możę nie na każdej stacji jestem osobą niepełną sprawna Bydgoszczy jest Pan który obsługuje poprostu jes to człowiek który bardzo pomaga ludzią usmiechniety porozmawia z klijentami takich osób więcej bardzo miła obsługa

Jan
@Zbyszek

Stały klient? Jaki kto jest to dużo zależy od osobowości, ale warunki też potrafią człowieka zmienić. Ten pracownik z którym miał Pan kontakt mówił coś o warunkach pracy? O kłopotach z umową lub zarobkach? Bo przykro się robi, jak później się okazuje, że w ogłoszeniu UoP a na forum wpis, że były już pracownik robił bez umowy.

@Jan

Bo te ogłoszenia o pracę wyglądają jak zerżnięte z kilku wzorów jednocześnie, kupy się to nie trzyma i sensu brak, ponawiane bez końca, regularnie; obiecana niemal "gwiazdka z nieba" a potem... cóż, życie. Z jakim traktowaniem ludzie się spotykają, tym samym się odpłacają pewnie..

@Marcin

Czyli ostatecznie to byłeś na rozmowie i powiedzieli Ci co innego niż było w ogłoszeniu? Jeśli tak to jakie rozbieżności się pojawiły?

@Elżbieta

Idź sama Elżbieto na taką rozmowę, nie polegaj na opiniach innych, sprawdzisz czy są rozbieżności i wtedy podzielisz się z nami tą wiedzą

@Marcin

Przy tego typu sugestiach raczej każdy wolałby jednak mniej więcej się upewnić. Ostatecznie więc żadne rozbieżności nie występują? Jak z negocjacjami, w miarę dobrze idą? To na co się ugadasz zostaje na stałe czy są może jakieś perspektywy na podwyżkę, po jakim ewentualnym czasie?

Władek
@Elżbieta

Żadne rozbieżności nie występują, premia jest zawsze, częściej ujemna niż dodatnia, płatne za normę godzin, choćbyś wypracowała 50% więcej, negocjować nie ma z kim, a to co ugadasz, zostaję na lata, jeśli tyle wytrzymasz, nawet jak minimalna wzrośnie 10 razy.

@Władek

Na start chyba ciezko cokolwiek ugadać skoro nie masz szans zbyt dobrze się pokazać? Piszesz o wytrzymaniu na lata, to ile wynosi staż tych "pionierów"? Po ile lat ludzie mogą tu pracować?

Zabrze

Nie wypowiem się o pracy na innych stacjach ale szepnę słowo o naszej stacji. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Bartku jak i reszcie załogi. Praca nie jest ciężka w porównaniu do innych stacji paliw. Kierownik Marek super gość bardzo życiowy facet i zawsze gdy tylko pojawi się problem jest chętny pomóc. Pan Artur jak i Pan Łukasz bardzo ingerują w rozwój stacji. Z czystym sumieniem polecam mogę polecić pracę w firmie transoil :)

Zainteresowana

Czesc ! Pojawiają się ogłoszenia do pracy w biurze, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak taka praca tam wyglada ?

Weronika
@Zainteresowana

A na jakie stanowiska konkretnie są ogłoszenia? Podpowiesz jakie mają wymagania?

@Zainteresowana

Słyszałam opinię, że świetnie szkolą kadrę dla własnej konkurencji, czyli chyba nie potrafią zatrzymać pracownika, lub jest tak ciężko, że pracownicy wymiękają?

@Nika

Czyli jedyne co to wciąż bazujesz jedynie na czyiś opiniach oceniających ich? Na 100% to niczego nie wiesz?

@Elżbieta

Co rozumiesz przez 100% opinię? Że napisze ją siedzący w biurze pracownik, czy pracodawca odpowie osobiście? Żeby się przekonać, jak jest naprawdę i nie bazować na czyichś opiniach najlepiej się tam zatrudnić i spróbować tego chleba.

@Nika

Ooooo ciekawe. A to świetne szkolenie jak wygląda? To szkolenia/kursy wewnętrzne czy też zewnętrzne?

KLIJENTKA

Witam, nie miałam nic co do tej stacji i jej obsługi szczególnie do tej tz. "starej załogi" chodź tam zostało chyba tylko 2 lub 3 osoby i bardzo ich lubię, osoby na poziomie z taktem i profesjonalizmem obsługi. Ale po ostatnich wizytach i obsłudze przy kasie jak oraz tankowaniu przez jakiegoś nowego ŁYSEGO TYPA, tragedia kogo oni zatrudnili. Jak on tam będzie to nie tankuje już tam, pouczenia i dyktowanie itp.. mi co ja mam robić w moim życiu. Za kogo on się on uważa (usunięte przez administratora) jeden bo inaczej go nie nazwę.

Kamila
@KLIJENTKA

Fajnie, że piszesz o profesjonalizmie obsługi i odpowiednim podejściu do klienta - jest to bardzo ważne w takich punktach gdzie występuje częsty kontakt z klientem. Przykro mi, że doświadczyłaś także przykrej sytuacji ale może było to jednorazowe zdarzenie i więcej się nie powtórzy? Daj znać jak kolejnym razem będziesz korzystała z usług Transoil Paliwa i jak tym razem wyglądała Twoja wizyta - czy przebiegła bezproblemowo jak wcześniej? Pozdrawiam

Hgfffg
@Kamila

Stacją całodobowa a śpią po zapleczach że nie można się dobić...naprzeciwko lotos i tam nikt nie spi. A tu łaska ze otworzą...a jak dużo paliwa widzą że się bierze to namawiają że mogą za % wypisywać faktury. Profesjonalizm istny.

@Hgfffg

I co z tymi fakturami to się im to tutaj sprawdza? w sumie aż dziwne, bo skoro piszesz o konkurencji to czy do lotosu ludzie się z tego powodu pchają czy bez przesady? Ciekawa tego spania jestem, bo raczej kierownik już dawno by porządek z tym zrobił, skoro tak głośno o tym jest?

Władek
@Elżbieta

To musisz Elżbieto jednak w nocy jechać na tę stację osobiście, jak jesteś taka ciekawa, bo chyba nie chcesz polegać na czyichś opiniach?Będziesz mieć 100% pewności.

Praca bez umowy.Pan Bartek stwierdził że zaoszczędzi na podatku i zusie. Firma upodabnia się do znanej sieci ale nic nie reprezentuje. Tylko podobny szyld to co ich trochę przypomina.

PAN Bartek to by z pod siebie zjadł......... W końcu porsche się starzeje.

Piotrek

Każdy narzeka a o tym ze dorabiacie nie legalnie nikt nie spomnie . Pozdrowienia Radom

Ja nie rozumiem tych opinii. Pracuję długo na stacji i złego słowa od pana Bartka nie słyszałam. Jest w porządku szefem. Widocznie z wami coś nie tak.

Zainteresowana

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze ? Jaka atmosfera ?

@Zainteresowana

Proponuję uważnie przeczytać komentarze i wyciągnąć wnioski - atmosfera pewnie w całej firmie jednakowa, w końcu szefowie ci sami...

@Nika

I że niby do teraz też tak jest jak piszą?

Trans Oil Zabrze M1

Byłem tam kilkukrotnie. Mają fajne ceny paliw. Bardzo miły sympatyczny chłopak z obsługi. Polecam :) :) :)

Polecam

Stacja Trans Oil Zabrze M1 polecam. Super miła obsługa ????????????

Bydgoszcz

Nie polecam pracy na sieci stacji paliw transoil, w styczniu wygrałem z nimi proces sądowy w sądzie pracy o ustalenie stosunku pracy, bo nie chcieli potwierdzić zatrudnienia i nie dali zadnej umowy nawet zlecenie, zajęła się nimi nawet inspekcja pracy i dopatrzyli sie sporo nieprawidłowości, a Pan Kurzepa na każde wezwanie sądu załatwiał sobie od znajomego lekarza zwolnienia lekarskiego byle nie pojawić się na rozprawie i spojrzeć prosto w twarz, BARDZO NIERZETELNA FIRMA.

Jan
@Bydgoszcz

Obiecywali umowę i nie dali, długo trwała praca bez umowy?Ciekaw jestem, jak obecnie po wyroku wyglądają warunki pracy tam? Ktoś się orientuje, jakie są zarobki, czy pracuje się już na umowę i jaką? Jak z pozostałymi aspektami pracy?

Czy w Transoil Paliwa Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Częściej niż raz w miesiącu??? Toż to nie do przeżycia byłoby!!! Każdą wypłatę szef musi przez trzy tygodnie odchorować, przy większej częstotliwości wypłat brakowałoby tygodni w miesiącu...

Karol
@Marcin

O matko, taki problem ma z wypłacaniem należnej pensji? Nieźle... A zarobki chociaż dobre są?

@Karol

Cóż, zależy, co dla kogo znaczą "dobre zarobki" - za najniższą pensję szef nie byłby w stanie SAM przeżyć miesiąca, ale pracownik według niego powinien przeżyć, utrzymać rodzinę, opłacić rachunki, raty i jeszcze zaoszczędzić, żeby nie musieć niecierpliwie oczekiwać wypłaty. Ale w końcu pracownicy to ludzie z innej gliny są i inne żołądki mają.

Karol
@Robi

Serio dają minimalną? Nic do tego nie ma, żadnych premii itp?

(usunięte przez administratora) pan maczo Bartek nie potrafi stworzyć własnej marki. Robi coś na wzór stacji z orzełkiem. Boi się prawdziwych fachowców wokół siebie. Szuka naiwnych. Bracia- tata wam przekazał złe nawyki z czasów (usunięte przez administratora) mamy XXI wiek. Nie jesteście tak fajni jak wam się wydaje. Korpo nie zrobicie

Klientka

Dwie młodziutkie panie na stacji transoil w Tarnobrzegu bardzo miłe i życzliwe gdy potrzeba zatankują gaz gdy nie ma pana z podjazdu :) Pozdrawiam

DANA

Znowu ogłoszenie do biura - jak co miesiąc, a z tego co wiem, to pewnie od jakichś dwóch lat nikogo nie przyjęli. Pewnie takie zajefajne warunki, że ludzie walą drzwiami i oknami. Po co to się ośmieszać???

Zostaw merytoryczną opinię o Transoil Paliwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transoil Paliwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transoil Paliwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transoil Paliwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transoil Paliwa Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kazury 22 lok. 9
    02-795 Warszawa

Transoil Paliwa Sp. z o.o.