Stacja Paliw Shell Janikowo

Wierzenica

Opinie o Stacja Paliw Shell Janikowo

Ogólnie Shell to jeden wielki wałek.Zatrudniają na umowę zlecenie a obiecują złote góry.Cały czas każą wciskać ludziom V-Power,nawet jak klient nie chce.Jedno wielkie oszustwo a paliwo wozi ORLEN.I gdzie tu logika??? .Janikowo ma zbiorniki bez dopuszczenia gdyż są już po terminie.Wystarczy zatankować w bańki przezroczyste to jest w nich sam syf.... Od Shella daleko!!!

PRACOWNIK

stacja Shell Janikowo syf i malaria zarobki za niskie o premii można zapomnieć byle tylko plan wyrobić a pracownik się nie liczy rekordziści dochodzili do 240h w miesiącu. Jedno co było dobre to nie którzy pracownicy umieli się między sobą dogadywać POWTARZAM TYLKO NIEKTÓRZY bo trafiały się świnie . Ogólnie to nie polecam nikomu pracy na tej stacji.

Zostaw opinię o Stacja Paliw Shell Janikowo - Wierzenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw Shell Janikowo