Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 758

Szydłowiec

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 758

Macie doświadczenie z pracodawcą jakim jest firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 758 ? Co możecie o niej powiedzieć, jaką macie opinię? Twój głos jest ważny, pomóż innym znaleźć dobrą pracę!

Zmeczony
@admin 28.10.2015 21:23

Hej. Pracuje na stacji orlen. I powiem szczerze trzeba stąd uciekać. W ciągu miesiąca 23 zmiany po 12 godzin a zero pieniędzy za dodatkowe godziny.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 758 - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 758