Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 w Wieruszów Warszawska 129k

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 w Wieruszów Warszawska 129k

Marlena

Nie polecam nikomu Niemiła obsługa, pani zarządzająca również. Warunki pracy tragiczne , wypłata także. Nie polecam nikomu nawet na pierwszą pracę. Szkoda czasu i energii.

Dominika
@Marlena

Co masz na myśli, że warunki pracy tragiczne? Możesz powiedzieć coś więcej? Macie ustalone przerwy w ciągu pracy?

Kiki Nowy wpis
@Dominika

(usunięte przez administratora) , musisz zmieniać daty , kanapki jak się coś psuje to się np nieświeże jajko wyciąga i zastępuje świeżym a reszta produktów i tak nieświeża . Sanepid by się ucieszył . Na przerwę brak czasu . przerwę to ma tylko przemądrzała Klaudia. Justyna jedyna dziewczyna w porządku . Ogólnie rzecz biorąc dziewczyny tam pracujące są niedouczone , zatrudniają ludzi po szkołach bo ciężko z umowa o prace , śmieciowa jak najbardziej . A jak sie rozchorujesz to problem urasta do zbrodni na skale światowa . Trzymać sie z daleka

Pracownik Nowy wpis
@Kiki

Na Stacji nie pracuje żadna osoba o imieniu Klaudia. Kanapki przygotowywane są na świeżo. Bzdury..

Paulina

Ktoś tu wspomniał o miłej kasjerce na nocce... I ona tak sama tam była czy jak? :( Tutaj mają jakąś ochronę wtedy czy jak dbają o bezpieczeństwo pracownic?

Inka
@Paulina

Ogólnie jest ochrona , jak się uruchomi alarm. Jednak ogólnie teraz nie polecam pracy nikomu Dziewczyny niesympatyczne szczególnie siostra ajentki , szefowa to dopiero przerost formy nad treścią Nie płaci dobrze , umowy normalnej nie chce dać , obiecuje złote góry , potem dzwoni , ze do pracy już masz nie przychodzić i wypłaca Ci 10 zł za godzinę Dziewczyny uciekają po 2 dniach próbnych. Ogłoszenia , ze przyjmie do pracy można znaleźć na każdym przystanku w wieruszowie , jaki szanujący się pracodawca tak robi ??? Dno

Paulina Nowy wpis
@Inka

10 na rękę? jakim sposobem...? piszesz, że podobno uciekają po 2 próbnych dniach... to jak one konkretnie musiałyby wyglądać?

Pracownik Nowy wpis
@Inka

Na Stacji nie pracuje żadna siostra szefowej, nie ma wgl pracownika o imieniu Klaudia. Nie ma żadnych stawek 10 zł ???? bzdury wyssane z palca, oprócz wynagrodzenia z umowy otrzymujemy premie sprzedażowe i uznaniowe. Szefowa jest wymagająca, ale w porządku, idzie się dogadać. Praca ma plusy i minusy, jak wszędzie. Jak ktoś chce pracować to pracuje i zarabia.

Iwona

Obsługa przemiła Panie bardzo sympatyczne i pomocne zawsze uśmiechnięte serdecznie polecam

MACIEK

Bardzo sympatyczna obsługa. Dziś na nocce kasjerka 44 była bardzo uprzejma i miła. Bardzo dobre podejście do ludzi. Aż miło przyjeżdżać na Orlen ???? pozdrawiam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Specjalista ds. Microsoft Dynamics 365
IMS Helvetia Sp. z o.o.
XxX.

Bardzo nie polecam kasjera 55. Stwarza nie miłą atmosferę oraz pyskuje do klientów, stawiam 1 z dwoma minusami.

XXX

Bardzo nie polecam kasjera 55, ponieważ stwarza nie miłą atmosferę oraz pyskuje do klientów.

X

Ta nowa obsługa do (usunięte przez administratora) Krzyki na klienta ...

admin

Wiesz czy przyjmują do firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 - Wieruszów

• Jak się pracuje w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 715