Opinie o Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j. w Skoczów

Jurek Nowy wpis

Taka cisza na forum oznacza zadowolenie z pracy? Znajdzie się ktoś żeby zostawić aktualne informacje o pracy?

Jolanta Nowy wpis

Już dosyć dawno temu pojawiały się tu komentarze, dotyczące firmy Strumyk Sp.j. Stacja Paliw BP. W takiej sytuacji, Twój post szczególnie Nas tu cieszy. Fajne jest to, że mimo pewnych niedogodności ze strony tego pracodawcy, potrafiłeś wymienić jego pozytywne strony. A jak wygląda kwestia ubezpieczenia? Miałeś dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Zainteresowana Nowy wpis
@Jolanta

Skro duża rotacja pracowników, to może prowadzą jakieś ciągłe roczne rekrutacje?

Witold

@antośka, dziękuję za Twoją obszerną wypowiedź. A może napiszesz coś jeszcze na temat warunków zatrudnienia? Jak je oceniasz? Na jakim typie umowy pracujesz w Strumyk? Czy firma oprócz stałego wynagrodzenia oferuje swoim pracownikom dodatkowe profity?

Abdrusa

Pracowałam w tej "firmie" dłuższy czas, czas ten uwazam za zmarnowany największemu wrogowi nie życzę tam pracować .Przekraczajac prog tego burde....juz jest sie skazany na porazke. Tam się nie choruje bo nie ma kto pracować , wyplaty nigdy nie wypłacone na czas , placone w dwóch transzach , przekrety z urlopami (bo ludzie odpoczywać nie musza ) Nocki nie wyplacane , święta nie wyplacane . W tej firemce jest sie wszystkim tylko nie kasejerem zgodnie z umowa,- w zimie mycie okien to standard , zbieranie smieci , plewienie, szorowanie , przekładanie z polek na polki bo wiecznie idiota zmieniają sie koncepcje . Płacenie manka sklepowego i kasowego (bo ktos musi latac dziury ).Dla nich jest sie bialym murzynem i (usunięte przez administratora) (te słowa bardziej powinny sie do "szefostwa " odnosić szcZególnie słowo zlodziej ). Pracownicy (może dwóch normalnych)reszta to jak z jakiejs łapanki bez aparycji ,kultury , wieczne problemy , przekrety, konszakty . Ta firma powinien zainteresowac sie PIP , a.na pewno miałby co robic ....

Oan75
@Abdrusa

A teraz nasuwa sie pytanie, Czy zwolniłaś się sama, czy Cie zwolnili ? Sugeruje że zwolnili bo twoja wypowiedz to czysty sączący jad. Skoro tak źle Ci było, dlaczego się wcześniej nie zwolnilas, skoro pracowałaś przez dłuższy czas.

Laya
@Abdrusa

Pani B. doskonale mi znana. Dziwię się temu pracodawcy, że i tak długo z nią wytrzymał. Osoba niemiła , opryskliwa. Wiecznie nie zadowolona. Już samo jej zwolnienie w naszych czasach gdzie tak ciężko o pracownika swiadczy o tym jaką jest osobą.

Kamila1987
@Laya

Pani B największa porażka na tej stacji wśród wyjątkowo miłych kasjerów. Ona zawsze miała ze wszystkim problem, była opryskliwa i wiecznie zmęczona. Osobiście nigdy nie chciałabym pracować z tak trudna osoba. Pracodawcy wyjątkowo cierpliwi ludzie, ze tak długo wytrzymywali z ta kobieta. Stacja i sklep na + ceny bardzo fajne i obsługa poza wymieniona wyżej Panią B. Pozdrawiam

ytak
@Abdrusa

chciałam zauważyć że Pani która napisała tą opinię oszukiwała każdego jak tylko się dało, w nocy sama musiałam wiele razy wykonywać jej czynności bo zwyczajnie ona " spała" czy to na zapleczu, czy na sklepie. pomówienia i tyle

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Witold

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Strumyk Stacja Paliw BP? Czy atmosfera w pracy uległa zmianie? Czy pracownicy względem siebie są przyjaźni? Zachęcam zatrudnionych w firmie do wyrażania swojej opinii. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Strumyk.

antośka
@Witold

Pracuję już kilka miesięcy na stacji paliw i śmiało mogę powiedzieć, że atmosfera między pracownikami jest bardzo przyjazna. Nowe kierownictwo zdecydowanie na plus, nigdy nie otrzymywałam wypłaty w kilu ratach jak to napisała Abdrusa -to tylko pomówienia. Panią doskonale znam bo z nią pracowałam i raczej to ona zwykle miała pretensje do wszystkich, że coś musi robić a sama nic od siebie nie dawała, bo w pracy oszukiwała szefostwo i kierownictwo. Między pracownikami jest luźna atmosfera, dogodny grafik i da się dogadać z kierowniczką kiedy wolne itp. polecam

Witold

@Abdrusa, czy zgłaszałaś gdzieś kwestie braku wypłat w święta? Co powiesz o atmosferze w firmie Strumyk Stacja Paliw BP, można było z kimś pogadać podczas przerwy? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu. Proszę również byś nie używała na forum słów obraźliwych, gdyż te łamią regulamin serwisu gowork. Namawiam także inne osoby związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy najnowsze wieści!

Boss

Firma porażka .. brak poszanowania dla pracowników brak urlopów .. śmieciowe umowy .. wynagrodzenia zależne od humoru szanownej Pani L . Nadgodziny nie wypłacane Osoby pracujące są od wszystkiego :kasjer , ogrodnik , mechanik , sprzątaczka

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j. - Skoczów

Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j.
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Gdańska 2
    11-400 Skoczów

Partnerska BP Stacja Paliw Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j.