Słomka Stacja Paliw BP

Otwock

Opinie o Słomka Stacja Paliw BP

Jadur

Jak dostałeś więcej to powinieneś dziękować a nie opluwać, he! Dużo moich znajomych tankuje tylko na stacjach BP państwa Słomka w Otwocku, pod Kołbielą i w Lipówkach. O czymś to znaczy! Paliwko pierwsza klasa.

Klijent

Satcja regularnie naciaga klijentow. Tankując karnister 20 l weszło mi do niego 22 l. Ciekawe dlaczego? Raz byłem swiadkiem jak klijent klucil sie ze ma zbiornik 60 l a weszło mu 65 a jeszcze mial troche rezerwy.

Zostaw opinię o Słomka Stacja Paliw BP - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słomka Stacja Paliw BP