Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński

Nidzica

Opinie o Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński

abc

potwierdzam to co pisze przedmówca. Zarobki na papierze najniższa krajowa, reszta pod stołem. Warunki ciężkie, ale da się przeżyć. Non stop opierdol za wszystko, za byle co, bez powodu i za nic. Kierownicy: jeden najgorszy + 3 synków prezesa(z tym w okularach jeszcze można normalnie porozmawiać) + jeden z pracowników który wypracował sobie kierownictwo trzymaniem palca w dupie tym 4 pozostałym... plusy to normalne przerwy śniadaniowe i warunki sanitarne, co dla niektórych pracodawców w Nidzicy jest wciąż czymś zbędnym. Jak ktoś ma mocniejsze nerwy można spróbować.

Ormian

Zarobki to najniższa krajowa, reszta pod stołem od wielkiego dzwonu. 5 kierowników i dużo opierdalania. Ogólnie bardzo ciężka fizycznie i psychicznie praca. Jak ktoś ma ciśnienie to na rok pracy niech idzie. Dłużej to szkoda zdrowia. Bardzo szkodliwe warunki.

Zostaw opinię o Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński - Nidzica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński