Witam. Jeżeli chodzi o stację BP Saturn w Tomaszowie Mazowieckim to zauważyłem że weszło sporo pozytywnych zmian. Szefostwo/partnerzy którzy tam zarządzają stacją podchodzą do klientów z dużym szacunkiem. Obsługa jest miła, odpowiedzialna za to co wykonuje, zawsze pomocna nawet jeśli chodzi o napompowanie opon czy zatankowaniu gazu LPG. Można z nimi porozmawiać jak z człowiekiem, dowiedzieć się sporo informacji, nowych promocjach na stacji. Najbardziej jednak przykuło moją uwagę Pan Jakub który zawsze się uśmiecha do klientów, zawsze pomoże jeżeli chodzi o aplikację Bp me czy przy wyborze olei albo kiedy można się zgłosić do kierownika jeżeli mamy jakąś sprawę.
Stację na ulicy Warszawskiej 84 w Tomaszowie mazowieckim oceniam w jak najlepszym stopniu. Taki człowiek jak pan Jakub powinno być o wiele więcej ponieważ młodzież która w dzisiejszych czasach jest to nie to samo co byli kiedyś. Widać że Kierownikowi Panu Łukaszowi trafił się naprawdę pracowity, odpowiedzialnych i zawsze pomocny w wielu sprawach.
Mam nadzieję że ta osoba zostanie sowicie pochwalona za swoją ciężką pracę która wkłada w interes tej stacji.
Polecam jak najbardziej tę stację.