Opinie o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz w Toruń ul. Grudziądzka 108 /112

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz w Toruń ul. Grudziądzka 108 /112

Helena Nowy wpis

ile godzin an stacji trwa zmiana? 12h czy 24h i potem 48h wolne?

Sosna Nowy wpis
@Helena

Zmiany po 12 h

Karol Nowy wpis

To ciezka praca fizyczna ?

Asia Nowy wpis
@Karol

Nie, stanie na kasie, dokładanie towaru… nic ciężkiego

piotr

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca teraz na stacji? chciałbym wrócić a nie wiem czy warto po zmianach w biurze

Aneta
@piotr

A jakie zmiany zaszły w biurze BP? Zmieniło się kierownictwo? I zadowolony byłeś z warunków zatrudnienia, że chcesz wracać?

K
@piotr

Jest bardzo w porządku.

Wiola

Jakiś czas temu tankowałam na tej stacji. Obsługa to jakiś koszmar! Panna z toną makijażu zainteresowana jedynie telefonem, chłopak wpatrzony w sufit- chyba zastanawiał się jak zmyć kurz z monitorów. Ona z miną słodkiej idiotki, on śmieje się jak głupi do sera. Podałam kartę payback, pani zeskanowała po wyjściu paragonu, oczywiście punktów nie otrzymałam. Pełen bak z dodatkowym kuponem .... brak słów. Przed wyjściem postanowiłam skorzystać z toalety. Wyszłam szybciej niż weszłam. Smród i brud. Jeśli pracownicy mają gdzieś swoją pracę to chyba kierownik powinien się ogarnąć i coś z tym zrobić, w końcu sam też ma ręce i mógłby zakasać rękawy. Na szczęście rzadko bywam na ten stacji (teraz już tam nie wjadę), ale kiedyś gdy chciałam rozmawiać z kierownikiem, to okazało się, że kierownik właśnie myje podłogę- czyli można samemu wziąć sprawy w swoje ręce. Co się stało, że tak już nie jest? Wypalenie? Zmiana kierownika? - jeśli to drugie, to gratulacje dla BP. Jeśli to pierwsze, to da się to naprawić. Wątpię, że wjadę tam raz jeszcze. Chyba, że coś się zmieni.

Sprzedawca

monolog właściciela

brak- poza tym na końcu,czy chcę przyjść na szkolenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wtf

Nie polecam pracy na stacji paliw. Atmosfera beznadziejna, ciągle się czepiają, a jako nowy nie masz możliwości nauki, bo masz umieć na już, a za pracę w czasie nauki nie otrzymasz wynagrodzenia. Po darmowym szkoleniu umowa próbna 14.50 zł. Koszulka tylko 1, praca po 12h. Na nadgodziny nie mozesz sie nie zgodzić. Jeśli grafik ułożą ci tak, że nie masz wyrobionej normy, to dostajesz do podpisu wniosek na urlop, który musisz podpisać. Kierowniczka ciągle zajęta wychodzeniem na papierosa albo spotkaniami z rodziną. Na zaplecze mogą wejść osoby z konkretnej listy, ale jej to nie dotyczy. Obciążanie pracowników za manko jest ok, ale gdy nikt nie ma dostępu do twojej kasy, a tu czy jesteś czy cie nie ma, każdy sobie twoją kasę otwiera i robi co chce. Do tego ciągle brakuje towaru i za to obcinają wypłaty. Nie masz szkoleń, ci co dłużej pracują dostają za wszystko, nic dziwnego że tyle osób odeszło. Nie da się tam pracować.

Aneta
@Wtf

Jeśli dobrze zrozumiałam, to pracownicy BP nie mają szkoleń wstępnych. To dziwne, przecież każdy musi się nauczyć, jak wykonywać swoją pracę. A na jaki okres jest ta umowa próbna?

wtf
@Aneta

mają, jednakże darmowe. przychodzisz kilka dni za darmo, dodatkowo musisz zrobić jedną noc, o ile wszystko zapamiętasz. umowa próbna 2 miesiące.

kissme

Pan Mirek sympatyczny człowiek, ale warunki beznadziejne, wcale nie dziwie się, że ktoś nie chce przyjść do pracy. Na rozmowie dowiadujecie się,że tydzień- tak, dobrze czytacie TYDZIEŃ ( przez 7 dni po 4h.) macie robić zupełnie za darmo (jest to tzw. "szkolenie). Kasa jak wszędzie 13.50zł brutto/h w dzień, 15.50zł brutto/h w nocy. Pani która siedzi jako "kierownik/koordynator" na jednej z dwóch stacji, które posiada sympatyczny właściciel jest gruba, chamska, śmierdząca Pani D. Masakra, człowiekowi odechciewa się żyć po takim traktowaniu! Przez 7 dni po 4h nosicie brudną spoconą koszulkę oczywiście z logiem stacji oraz brudny śmierdzący fartuch, a ta wyżej wymieniona baba rzuca wam te rzeczy jak psu. Pomimo, ze wlasciciel wzbudzil we mnie sympatie, nie polecam tej pracy! Takie traktowanie moglo byc X lat temu, nie dziś. Życzę Właścicielowi żeby przejrzał na oczy i zobaczył kogo zatrudnia. Pozdrawiam Pana Mirka bo naprawde oferując lepsze warunki miałby super ekipe, chcialoby sie tam pracowac! :)

admin

Znasz nowinki z firmy BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz ? Wiesz co aktualnie się w niej dzieje? Zachęcamy do podzielenia się opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz?

Kandydaci do pracy w BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Jowisz