A.P. Sped Przemysław Gajkowski

Lębork

Opinie o A.P. Sped Przemysław Gajkowski

DarK

Szybko i bez problemów. Polecam firmę.

Voss

Jasne wytlumaczysz. To czemu masz ksywe sciemniacz

@Voss 14.07.2016 10:33
Jasne wytlumaczysz. To czemu masz ksywe sciemniacz

Panie VOSS (chyba nawet Pan u nas nie pracował i raczej pracować nie będzie) może by tak kontakt face to face? Po co kogoś obrażać? Każdy ma jakąś ksywę i nie ksywa świadczy o jego czynach. Poza tym skoro tak źle jakim cudem kierowcy wciąż u nas pracują? Narzekają zawsze ci, którzy odeszli z pracy żeby sobie polepszyć a nie polepszyli i wciąż kole w oczy, że mimo iż odeszli firma dalej działa i się rozwija. Pracowałeś, odszedłeś, nie poszedłeś do sądu (nie miałeś powodów), rozliczyłeś się, polepszyłeś sobie OK, ale po co obrażać byłego pracodawcę? Ktoś kto chce pracować - pracuje i nie narzeka. Ktoś, kto się nie nadaje - nie pracuje. Koniec tematu.

były

Nie polecam!

@były 27.11.2015 10:54
Nie polecam!

Panie Były - proszę o podanie numeru kontaktowego żeby ktoś mógł zadzwonić i się dopytać dlaczego Pan nie poleca. Bo ja mogę podać swój numer i opisać jak tu wygląda praca. Nawet mogę podać numery kontaktowe do kierowców którzy pracują i są zadowoleni.

jt

to co to za auta, i ładunki gabarytowe jeżeli spalanie jest 29 litrów,

@jt 16.09.2015 11:56
to co to za auta, i ładunki gabarytowe jeżeli spalanie jest 29 litrów,

Na stronie jest numer kontaktowy, proszę zadzwonić i wszystko wytłumaczę :) Pozdrawiam

P.G.

Łukasz w oczy nie umiesz powiedzieć? Tym co na stałe pracują jakoś nie przeszkadza nic. Ale cóż, 36/100 a inni mogą 29

ł.s

wszystko nie dopiete, prawdziwa partyzantka. brak kontaktu z właścicielem.

Zostaw opinię o A.P. Sped Przemysław Gajkowski - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.P. Sped Przemysław Gajkowski