Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Aniolek
04.01.2017 11:29
Inne
Nie polecam tej firmy. Zarobki sa normalne, a bardzo duzo roboty. I mozna szybko wyleciec
kierowca
16.11.2016 21:55
Inne
Nie polecam tej firmy i radzę omijać szerokim łukiem
vantastic
07.01.2016 09:27
Inne
Cały czas się ogłaszają więc chyba za dobrze nie jest, choć z drugiej strony nie każdemu odpowiada spanie kilku tyg w samochodzie gdzieś na parkingu, stąd ciężko cokolwiek powiedzieć o samej firmie.