Sky Liner Katarzyna Horodyska

Świebodzin

Opinie o Sky Liner Katarzyna Horodyska

Borys

nas przekręcił na ładną kasę, sprawa trafiła do sądu. Odradzam współpracę!!!!!!!!

Janek

a ja współpracuje i jestem zadowolony

bocian
@Janek 30.03.2015 14:18
a ja współpracuje i jestem zadowolony

Witam ja chcę podjąć współpracę z tą firmą morze mi ktoś powiedzieć prawdę o tej firmie

pool bud

proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt i opisanie sprawy w dwóch zdaniach zakładamy sprawę o oszustwo .!!! pum72@interia.pl

zygi

potwierdzam powyższe opinie, firma kogucik.... Odradzam z całego serca współpracę z firmą. Nawet windykacja nie chce odkupić ich faktur. Firma "znana" dla sądów i komorników

team
@zygi 04.01.2015 19:15

Ma Pan jakieś dowody co do swojego wpisu?

Karim

ooo też tam pracowałem, prawda nie płaci , omijać dużym łukiem

Borys

odradzam tę firmę, brak kontaktu z szefem , nie płaci i wiecznie szuka do pracy. Z tej firmy polubownie nie otrzymasz ani grosika

oluś

praca jest owszem, ale kasy za to brak

Zostaw opinię o Sky Liner Katarzyna Horodyska - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sky Liner Katarzyna Horodyska