counter
2 6 22 5 1
D

Wiemy szukamy poważnych osób hahaha albo rzeczy !!!

D

Wiemy szukamy poważnych osób hahaha albo rzeczy !!!

Michał
@D

Czy ktoś z Was kupował w ostatnim czasie samochód w Auto Handel Szałaj Marcin? Szukam opinii, czy jest to dobre miejsce, aby kupić używane auto. Ktoś coś może napisać?

andrzej
@Michał

Kawał (usunięte przez administratora) cofa liczniki i do tego wszystko ściemnia, u nas będzie w sądzie

Tomek
@andrzej

Niema takich szans wymyślasz kupiłam 3 auta wszystko super

K Nowy wpis
@Michał

Zdecydowanie nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Czy w firmie Viko-System Szałaj Marcin są regularne szkolenia pracownicze?

Michał Nowy wpis

Nie mogę znaleźć adresu do tej firmy ,

Von Pierdzio Nowy wpis
Klient

Wspaniały sprzedawca..Może trochę zwariowany ...Jeśli komuś się wydaje,że chociaż przez chwilę kontroluje sytuację to się myli...a i robi dobrą kiełbasę z dziczyzny którą chętnie częstuje.Informacje przekazane przez niego docierają do mózgu dopiero w drodze powrotnej po ok 1-2 godzinach.To prawdziwy majstersztyk.Unikat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kupujący - klient
Klient

Nie polecam, Ten Pan kłamie na każdym kroku.

Michał
@Kupujący - klient

To znaczy w jaki sposób rzekomo kłamie? Twój wpis nie wnosi aktualnie za wiele do tego wątku bo jest totalnie nie uzasadniony. Może zechcesz poświęcić chwilę czasu i napisać dokładnie co miałeś na myśli? Dzięki.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Viko-System Szałaj Marcin? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marlena

Polecam super samochody

GG

W sobotę 16.05.kupiłem Mitsubishi Pajero Pinin, WUJO PŁAKAŁ jak sprzedawał Obsłuchałem się różnych historii o samochodzie od pierwszego właściciela i w rodzinie itd Po wyjechaniu od rzekomego właściciela sie sprawy posypały...nawet OC nie opłacone Pan Sz. M wręcz zachęca do przekazania sprawy do sądu (usunięte przez administratora) nie lada

Użytkownicy czekają na odpowiedź 374 dni.

Czy Viko-System Szałaj Marcin zatrudnia studentów?

Alo

Pan Marcin sam to prowadzi czy szuka pracowników?

Norbi

To jest forum pracownicze więc klienci nie tu powinni zostawiać swoje uwagi!

dzidziuś

super sprzedawcy nikogo nie namawiają do zakupu sprzedaję po 150 sztuk aut i kazdy super zadowolony

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Auto Handel Szałaj Marcin?

Odradzam. Niesłowny, kłamie, nie odbiera pism ani telefonów. Nie wywiązuje się z umowy, sprawa w sądzie.

Jaa

Największy (usunięte przez administratora) jakiego znam. Samochód miał być jego własnością, okazało się, że jest odkupiony od nauki jazdy i przerobiony. Prawda kompletnie sprzeczna z tym, co sprzedający mówi. Kręci na każdym kroku. Zwracajcie uwagę na wysokość kasy na fakturze!! Nie wpisujecie mniej, niż mu płacicie !!! A najlepiej to unikajcie człowieka z daleka !!!

kupujacy

Sprzedający to oszust i kłamca sprzedaje powypadkowe samochody a mówi że bezwypadkowe. Sprzedający cały czas kłamie. Nie polecam najgorszy handlarz z jakim miałem styczność. Oszukuje ludzi.

klara

Nie polecam a nawet i odmawiam kupna Samochodu od tego człowiek oszust to mało powiedziane, sprawdzajcie wszystko kilka razy bo podrabia co się da.

Zostaw merytoryczną opinię o Viko-System Szałaj Marcin - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad