Opinie o Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański w Baranow

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański w Baranow

Bajajs Nowy wpis
Klient

Pan Tomasz (usunięte przez administratora) nas na 1700 zł na nowy rozrząd który rzekomo zepsuliśmy zmiana kół na zimowe na koniec jeszcze nie chciał nam oddać akumulatora który zakupiłam nie polecam kupować nic od niego auto po 6 dniach przestało jeździć od początku szarpało i było popsute

Kupujący

Bardzo polecam! Niedawno kupiłem auto od p. Tomka, jestem bardzo zadowolony. Miły, pogodny człowiek. Można przejechać się autem, nie robi się tu żadnych problemów jak u niektórych handlarzy. A to tego bardzo dobry dojazd po zaledwie parę km od zjazdu z S8 POzdrawiam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański - Baranow

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olima Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Biegański
0/5 Na podstawie 0 ocen.