Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek

Wałbrzych

Opinie o Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek

Oszukany

Radzę omijać szerokim łukiem!!! Nieuczciwy sprzedawca. Wciska samochody z poważnymi usterkami, a kiedy już człowiek się zorientuje, to udaje że w dniu sprzedaży wszystko było ok. Po zakupie samochodu za 19000 zł musiałem dołożyć jeszcze 5500zł na naprawy! Nie wspominając już o straconych nerwach i zdrowiu na batalię z tymi oszustami.

klemens

auta picowane na potęgę. Typowy handlarz złomem

tomek

Nie radzę przejmować się "REZERWACJA" - termin i żółte tło na zdjęciach. Ma to na celu złapanie "frajerów" że niby ktoś inny jest zainteresowany...

kolejny...

Firma wystawia nieprawdziwe opisy stanu technicznego samochodu oraz tak samo udziela falszywych informacji telefonicznych . Po przyjezdzie okolo 600 km stwierdzilem wiele usterek na tyle ile to bylo mozliwe poprzez ogledziny .Komisant dokonal 400zl upustu i astrzegl ,ze wsszystko juz jest w samochodzie ok. Po przyjechaniu na stacje diagnstyczna i serwi podwozia okazalo sie ze jest ono wyekspatowane do zera a jazda byla zagrozeniem dla mojego zycia .Koszt naprawy samego zawieszenia 2100zl. Komisant uchyla sie od chocby zaplacenia mi drobnej rekompensaty .Sprawe skierowałem do biura prawniczego gdzie bede chcial dochodzic roszczen z tytulu oszukania mnie ww kwesti stanu technicznego oraz nieumyslnego spowodowania zagrozenie mojego zycia . Zalety Bardzo milo i zachecajaco podchodza do klienta aby sprzedac auto rownoczesnie wzbudzic zaufanie ludzkie aby wcisnac auto ,,bubel,, Wady po transakcji uprzejmosc sie skonczyla ,,totalna olewka klienta,,

Zostaw opinię o Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek