Opinie o Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek w Wałbrzych

Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek
0 0 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek obstawiają najmłodszymi stażem?

Zbynio Nowy wpis

Trudno znaleźć informacje o firmie. Warto szukać pracę w firmie?

Oki

Lubię atmosferę w Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek za: Super sprzedawca polecam

Sławomir Nowy wpis
@Oki

Masz może jakieś informacje o pracy w firmie Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek? W wątku brakuje opinii od byłych, bądź obecnych pracowników, którzy tam pracują, dlatego zastanawia mnie, jak wygląda praca w tym miejscu. Jeżeli masz informację na ten temat, to zachęcam do podzielenia się nimi w tym wątku.

Polak Nowy wpis
@Sławomir

Najlepiej idź sam się zapytaj. Do szefa można isć.

TakNie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Oszukany

Radzę omijać szerokim łukiem!!! Nieuczciwy sprzedawca. Wciska samochody z poważnymi usterkami, a kiedy już człowiek się zorientuje, to udaje że w dniu sprzedaży wszystko było ok. Po zakupie samochodu za 19000 zł musiałem dołożyć jeszcze 5500zł na naprawy! Nie wspominając już o straconych nerwach i zdrowiu na batalię z tymi oszustami.

Tak10Nie

klemens

auta picowane na potęgę. Typowy handlarz złomem

Tak3Nie

tomek

Nie radzę przejmować się "REZERWACJA" - termin i żółte tło na zdjęciach. Ma to na celu złapanie "frajerów" że niby ktoś inny jest zainteresowany...

Tak3Nie

kolejny...

Firma wystawia nieprawdziwe opisy stanu technicznego samochodu oraz tak samo udziela falszywych informacji telefonicznych . Po przyjezdzie okolo 600 km stwierdzilem wiele usterek na tyle ile to bylo mozliwe poprzez ogledziny .Komisant dokonal 400zl upustu i astrzegl ,ze wsszystko juz jest w samochodzie ok. Po przyjechaniu na stacje diagnstyczna i serwi podwozia okazalo sie ze jest ono wyekspatowane do zera a jazda byla zagrozeniem dla mojego zycia .Koszt naprawy samego zawieszenia 2100zl. Komisant uchyla sie od chocby zaplacenia mi drobnej rekompensaty .Sprawe skierowałem do biura prawniczego gdzie bede chcial dochodzic roszczen z tytulu oszukania mnie ww kwesti stanu technicznego oraz nieumyslnego spowodowania zagrozenie mojego zycia . Zalety Bardzo milo i zachecajaco podchodza do klienta aby sprzedac auto rownoczesnie wzbudzic zaufanie ludzkie aby wcisnac auto ,,bubel,, Wady po transakcji uprzejmosc sie skonczyla ,,totalna olewka klienta,,

Tak18Nie

Zostaw opinię o Leks-Car S.j. Autokomis Krzysztof Groszek - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie