Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe

Karol aktualny pracownik. Nowy wpis

Kolega wszedł do rzeki i krzyczy że głęboko, czyli my już nie wczodzimy bo się utopimy....? Widziałem opinie o Sławku zanim się przyjmowałem ale to z czystej ciekawości bo nigdy nie przyjmuje do wiadomości opinie innych na temat pracy. Każdy musi się przekonać SAM. Może naczepy nie są super ale sprawne, nowych mi osobiście byłoby szkoda kiedy widzę jak je traktują na załadunkach. Ciągniki jak najbardziej sprawne mimo że nowe nie są. Mam stała linię, stałe godziny, wypłata ZAWSZĘ na czas i kontakt z szefem wystarczający. Zwykle nie słodzę i nie narzekam na pracodawcę zwyczajnie stwierdzam fakty. Opinie złego piszą lenie którzy oczekują kasy za minimum zaangażowania. Pozdrawiam. LU

Mati

Postanowiłem napisać opinie głównie dla nowych kierowców gdyż zatrudniając się 2 lata temu do Pana Sławka byłem przerażony przed podjęciem u niego pracy ze względu na krytyczne opinie tutaj. Mam za sobą swój transport i innych pracodawców i brak płatności przerabiałem nie raz więc się zmartwiłem. I tutaj uwaga!!! - zmartwiłem się zupełnie nie potrzebnie. Nie chcę cukrować czy wchodzić w d***ale nie wiem skąd te krytyczne opinie. Jeżdżę jak pisałem dwa lata i kasa absolutnie na czas do tego człowiek bardzo ugodowy. Ja akurat jeżdżę na stałej lini pod firmą x. Robota stała ta sama i poukładana, pierwsza firma w której wreszcie mam czas na życie prywatne!!!. Do tego Pan Sławomir pokazał mi ostatnio że również przejmuje się pracownikami w życiu prywatnym i ich problemami i potrzebami finansowymi. Zmusiło mnie to do napisania tego komentarza by potencjalni kierowcy wiedzieli jak naprawdę tu jest bo moim zdaniem klimat w firmie rodzinny a co do napraw to wszystkie są realizowane po zgłoszeniu. Nie zwłoczne odrazu a inne w zależności od możliwości. Uważam że jeżeli ktoś chce normalnie pracować to spokojnie się tu odnajdzie a Pan Sławomir jest naprawdę dobrym człowiekiem !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe - Stare Bogaczowice

Firma Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POMOCNIK MECHANIKA - ON, Stare Bogaczowice - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe?

Sławomir Barzański Sławomir Barzański Usługi Transportowe