Opinie o Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi w Sosnowiec

Artur Nowy wpis

Kupiłem w tej firmie Mitsubishi, jestem zadowolony. Miła obsługa, auto nie przekręcone, dobra cena. Polecam

Tomasz Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście o tym forum?

Pedro Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy!

Veronika z Sosnowca Nowy wpis

GABI godne polecenia kupiłam Opla Merivę 1,5 roku temu dla siebie oraz córka miesiąc temu zakupiła Citroena C5III Exlusive diesel fachowa, uczciwa obsługa żadnych problemów z dokumentacją.....ważne samochody mają gwarancję.....polecam ......pozdrawiam pana Tomka i pana Łukasza

Aplikowałeś do firmy Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Wojciech

Jeżeli Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi przegląda ten wątek, to z pewnością właścicielka tej firmy jest zadowolona z pozytywnych Waszych opinii z perspektywy klientów. Chcę Wam jednak przypomnieć, że na tym forum powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne komentarze o tym miejscu ale pod kątem tego jakim jest pracodawcą i np. tego jakie warunki zatrudnienia oferuje.

W.G Jaworzno

No i jestem właścicielką pięknego " OPLA KARL " super rewelacja , szacunek dla Auto-Gabi Gorąco polecam super OBSŁUGA fachowe doradztwo autko WARTE ceny szacunek dla TYCH ludzi wszystko załatwione od A do Z. Jestem bardzo zadowolona autko pewne WARTE SWEJ CENY OBSŁUGA NAPRAWDĘ NA WYSOKIM POZIOMIE AUTKO NAWET DOSTARCZAJĄ DO KLIENTA Polecam każdemu klientowi , który chce kupić autko pewne .

Rafał Gradek

No i jestem właścicielem pięknej cytrynki c4 picasso super rewelka szacun dla Auto-Gabi

Rafał Gradek

Gorąco polecam super OBSŁUGA fachowe doradztwo autka WARTE ceny szacun dla TYCH ludzi wszystko załatwione od A do Z jestem bardzo zadowolony autka pewne WARTE SWEJ CENY OBSŁUGA NAPRAWDĘ NA WYSOKIM POZIOMIE AUTKO NAWET DOSTARCZAJĄ DO KLIENTA

Dawid
@Rafał Gradek

Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy po 3 miesiącach od zakupu auta może Pan w dalszym ciągu podtrzymać pozytywną opinie o tym sprzedawcy? Interesuje mnie jeden samochód od nich, mieszkam dosyć daleko i dlatego chciałbym przed ewentualną wizytą dowiedzieć się jak najwięcej o sprzedającym. Będę wdzięczny za odpowiedź na piratom_smierc@op.pl Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi - Sosnowiec

Ciesielska Agnieszka Auto Import Gabi