Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski

Nowy targ

Opinie o Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski

oszukani

Właściciel tego komisu sprzedaje samochody - złom w ładnym opakowaniu. Radzę wszystkim innym klientom dokładnie sprawdzić samochód w autoryzowanym serwisie lub u zaufanego diagnosty, na pewno nie u tego, którego poleca właściciel komisu. Zaufaliśmy zapewnieniom tego Pana, i zostaliśmy wpuszczeni w przysłowiowe maliny- teraz mamy samochód, który nie nadaje się do jazdy.

mechanik
@oszukani 14.05.2015 19:07

kolego kazdy komis w polsce robi dzisiaj to samo, dobrego auta uzywanego nie kupuje sie w komisach a tylko od dobrych znajomych, rodziny lub choc od wlasciciela, najlepiej pierwszego!!! a i tak trzeba dmuchac na zimne i zabrac auto na badanie technicze albo do serwisu danej marki!

klient
@mechanik 14.05.2015 19:17

dokładnie tak ,właściciel zachwala tylko ,że ukrywając wady może się na tym przejechać .Ukrywanie wad do sprzedaży można udowodnić .Życzę aby ktoś mu utarł nosa .

Zostaw opinię o Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski - Nowy targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski