Auto-Handel Anna Kapica

Dziewkowice

Opinie o Auto-Handel Anna Kapica

Mania

Zakupiliśmy auto, które miało być w stanie ,,idealnym, . Niestety okazało się że auto pod względem mechanicznym totalna porażka. Mechanik wyliczyl około 2500 zł kosztów napraw, żeby w ogóle można było tym autem jeździć bezpiecznie i około 500 zł kosztów mniej ważnych. Za ta cenę bym miała jeszcze młodsze auto a nie taki złom! Nie wiem jakim cudem auto przeszło przegląd! Ale w końcu ręka rękę myje! Facet umywa ręce i twierdzi że auto wcześniej nie miało ukrytych wad, co jest bzdura. Zresztą twierdzi, że to nasza wina i chyba sami sobie uszkodzilismy samochód! Jeśli się nie dogadamy sprawę kieruje do sądu!

Jogi

Kupilem u nich polo i audi auta jak nowe!!! Nastepne fury to tylko u nich!!

rose

Zgadzam się z opinią loki - auta w stanie tragicznym, przyjmują byle co i też to byle co później wciskają ludziom, nie mają zielonego pojęcia na temat sprzedawanych samochodów, więc kupuje się tam całkiem w ciemno. W okolicy jest mnóstwo komisów, więc radzę sobie ten odpuścić. NIE POLECAM!!

@rose 05.07.2015 19:46

Co wciskamy ludziom,kazdy klient ma prawo sprawdzic sobie auto na dowolnej stacji diagnostycznej lub wybranego mechanika,niczego nikomu nie wciskamy,jezeli klientowi pasuje auto,cena,opinia mechanika badz diagnosty to kupuje,kazdy klient przed zakupem auta odbywa jazde probna,ma mozliwosc pomiaru lakieru miernikiem,ktory udosteponiam na miejscu,a Ty jestes zwyklym zazdrosnikiem,auta u mnie nie nabyles a opinie wydajesz,nie polecam zadnemu komisowi takiego marudy jak TY.

loki

BArdziej pasowałaby nazwa Auto-Złom, bo samochody sa w takim stanie ze 1000km z nimi nie mozna zrobic

@loki 01.05.2015 19:32

A CO KUPILES U NAS AUTO?JAK TAK TO PROSZE NAPISZ JAKIE I KIEDY?

Zostaw opinię o Auto-Handel Anna Kapica - Dziewkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Handel Anna Kapica