Opinie o A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński w Kutno

Bogdan Nowy wpis

Komis porażka. Prze telefon komis zapewnia, że auto wróci na kołach 400km. Po przejechaniu ponad 400km w celu zakupu auta okazuje się, że silnik w aucie do wymiany, kto wie czy skrzynia biegów i inne podzespoły też uszkodzone. Zero skrupułów że strony sprzedawcy, sprzedać złom i do widzenia.

Arek Nowy wpis

Witam u mnie tez umowa zaniżona auto z ukrytymi wadami padło turbo odrazu wdrożę powrotnej do domu

Artur Nowy wpis

Stek wypisywanych głupot o firmie . byłem światkiem zakupu w tej firmie samochodu -- 16 letniego auta -- a klienci mieli wymogi jak by chcieli nowe auto żałosne !!!! . ja kupiłem i nie mam żadnych problemów . auto super jezdzi . POLECAM

Olo

Nie polecam tego komisu,pan tak pięknie opisuje auta że kazdy może się nabrac.A w rzeczywistosci ukryte wady,za które potem się słono placi ,i oczywiscie cena na umowie zaniżona.Tam liczy się tylko kasa!!!!!!! Omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie się narazić na duże koszty po zakupie auta.

Ter
@Olo

Opinia słuszna,jak najbardziej prawdziwa sam się o tym przekonałem kupując też auto z wadami ukrytymi i zaniżoną ceną na umowie.Ten pan jest nieuczciwym człowiekiem,,podmienia wszystko co się da Stary akumulator ,opny 17 letnie , kupując tam samochód bierzcie dobrego fachowca do sprawdzenia auta,i dokładnie czytajcie umowy zanim podpiszecie.

Małgorzata
@Ter

Ile dokładnie miałaś wpisane na umowie i o ile cena była zaniżona?

Zofia
@Ter

Czy zgłaszał Pan reklamację? Nie świadczy to dobrze o firmie, może również sugerować, że pracownicy nie mają najlepszych warunków zatrudnienia. Czy jakiś pracownik mógłby skomentować tą sytuację?

Ter
@Małgorzata

Umowa zaniżona ponad 2000

MarekM
@Ter

Jakie auta Państwo kupowaliście? Ja kupiłem sprowadzone z Niemiec, fakt umowa zaniżona ale sam się na to zgodziłem po uzyskaniu rabatu. Z samochodu jestem bardzo zadowolony.

Urszula Nowy wpis
@MarekM

A jaki rabat został ostatecznie przyznany? I ogólnie to jaki model tak właściwie? ;) Do dziś dobrze się sprawuje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
krzysztof

witam. polecam ta firme .rzetelna firma , udziela wyczerpujących informacji , troche mały wybór ale auta w bardzo dobrym stanie . polecam .

Zawiedziony klient
@krzysztof

Ja niestety nie mogę powiedzieć tego samego.Samochód miał tone ukrytych wad a Pan tak ładnie wciskał kit że się niestety złapaĺem.I teraz płace grubą kase za naprawy.A jeśli pan mówi że "szkoda Waszej kasy na sprawdzenie auta "to tym bardziej sprawdzcie ,A druga sprawa sprawdzcie umowe dziesięć razy bo zaniżają kwote zakupu

Zostaw merytoryczną opinię o A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński - Kutno

• Jak się pracuje w A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński?

Zobacz opinie na temat firmy A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński?

A.C. Auto Center Ii Arkadiusz Zieliński
  • Sklęczkowska 16a