F.H.U. Shelby Autohandel

Kościerska Huta

Opinie o F.H.U. Shelby Autohandel

kupujacy

Nie polecam typowy handlarz i kropka. Golf niby piękny a zlewy tył tyknięty przez Scanie ze żwirem. https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-2-0tdi-140km-highline-cr-klima-6-biegow-zarejestrowany-ID6z1Ele.html Trzymajcie się z dala.

koliber

A ja nie moge powiedziec zlego slowa o firmie. Kupilem jakis czas temu Opla Zafire. Zostawilem swoje auto w rozliczeniu. Opel byl przygotowany do rejestracji. Stan tech.byl tak jak sprzedawca zapewnial bdb. Wsiadlem w auto i od razu zrobilem nim 800km. Nic nie wyskoczylo po drodze. Przez caly czas eksploatacji kompletnie nic sie nie dzialo. Ja polecam te firme. W stosunku do mnie byli uczciwi i kupilem auto u nich w idealnym stanie tak jak bylo w ogloszeniu.

Sebix

Po kupnie auto stało miesiąc u mechaników. Jak się okazało inna skrzynia wlozona od spalonego auta gdyż łożyska w środku potopione olej gesty ze nic nie było słychać przy kupnie.

maczy

4-letnie samochody z przebiegiem rzędu 35tys. z Niemiec... Buchachacha!

motoiwan

F.H.U ShelbY to chyba kolejna firma z typu "niemiec płakał jak sprzedawał" :) mam nadzieję, że samochody naprawdę w dobrym stanie

Zostaw opinię o F.H.U. Shelby Autohandel - Kościerska Huta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Shelby Autohandel