Nowy sącz

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe EBA Eksport-Import Edward Szkarłat

01100010 01101000 01110000

System emerytów, rencistów, rolników, gwiazdorów za "masło", przydupasów, alkoholików, najniższa krajowa, premia od humoru kierownictwa i brak bhp. Liczą się tylko "godziniorze" co robią nadgodziny. Nie zbliżajcie się do rakotwórczego styrenu, gwarantowane wyniszczenie fizyczne i psychiczne.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe EBA Eksport-Import Edward Szkarłat - Nowy sącz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe EBA Eksport-Import Edward Szkarłat