Nowaczyk Sławomir Elektromechanika i Elektronika Samochodowa

Poznań

Opinie o Nowaczyk Sławomir Elektromechanika i Elektronika Samochodowa

xxx

aby pracować w takim warsztacie trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności panie włodku, a w pana przypadku było inaczej

włodek

Szybko to tylko zmieniają tutaj się pracownicy, pracujący bez umowy (średnio tydzień, dwa), pieniądze takie to zarabiają ochroniarze, więc po co się brudzić. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Nowaczyk Sławomir Elektromechanika i Elektronika Samochodowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowaczyk Sławomir Elektromechanika i Elektronika Samochodowa