Pro-qual

Świdnica

Opinie o Pro-qual

sylwio

pracowałem tam dwa i pół roku ,,,,pieniądze zawsze na czas ,,,,szef okey ,,,,nie było żadnych problemów,,,,firma godna polecenia,,,,,

danny

Pracowałem/łam na stanowisku Spawacz od 3.2008 do teraz Słowa kojarzące się z Pro-qual (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Pro-qual: Najbardziej nie podobało mi się w Pro-qual:

Zostaw opinię o Pro-qual - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-qual