Trans-Wit Spedycja Transportowo-Usługowa

Lubicz Górny

Opinie o Trans-Wit Spedycja Transportowo-Usługowa

Hh

Firma to jedno wielkie nieporozumienie... Kasa za granicą mniejsza niż po kraju bo 3400 za cały miesiąc a jak wjedziesz do PL to magnez aż do bazy. Jak nie masz magnesu to Witek ci go da, bo biurko pełne tego. Fakt taki że kasa na czas ale co z tego jak za mało... Jak się zwolnisz a dowiedzą się gdzie pracujesz to potrafią dzwonić i opowiadać na Twój temat same jakieś bajki. Jak. ITD zatrzyma to Witek ci powie żebyś mandat wziął na siebie a on zapłaci, natomiast w rezultacie się wypnie na ciebie.

Los

Witam. Pracowałem tam kilka lat nie jest źle. Kasa raz lepsza raz słabsza zależy od miesiąca ale zawsze na czas. Praca też nie jest zła śmigasz przeważnie nocą cisza spokój mały ruch zależy kto jak lubi. Auta też w miarę. Jednym słowem firma w skali od 1 do 6 zasługuje na 5. Poznałem tam fajnego kierowcę szelka dobry aparat.

Rudy P

Święte słowa. Firma lipna rodzinna. Sami z siebie się śmieją i obgadują się. Jak wejdziesz do biura i patrzysz komuś w oczy to zaraz jest zazdrość że nie patrzysz na kogoś innego. Chore zasady nędzne wynagrodzenia 3200 zł zero diet chociaż schenker płaci. Gdy pytasz się dlaczego wypłata cienka to mają stały tekst cytuje słaby miesiąc był. A gdy się zwalniasz i chcesz iść do innej firmy to kłody pod nogi rzucają pokładają świnie. Jednym słowem firma Dziad.

Kiu

Kolego zapomniałeś dodać jazda dzień i noc. Zawsze jazda z magnesem lub na magnesie. Świadomość tego ma cała firma.Obliczając km i czas jazdy to wychodzi że masz 28 gr 30 gr za km. Jednym słowem masakra.Auta i naczepy złom wszystko na trytytki zrobione paliwo z bazy nędza no ale norma wymagana 30l. Firma dla dziadków na emeryturze oczywiście jak mają dobry wzrok bo jazda w 75% jest w nocy.

faraon

najnizsza krajowa na konto reszta w koperte wsumie nietak malo izawsze naczas.roboty duzo jeszcze wiecej biurokracji.praca glownie pod schenkerrem vinpolem i obce.sprrzent ogulnie cienki kilka wozow lepszych na zagranicce alee tam mala kasa

ja??

Witam. mam rozpocząć pracę w tej firmie czy ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć na jej temat??

radzim
@ja?? 30.06.2014, 19:35

i co jak Ci sie pracuje?

Zostaw opinię o Trans-Wit Spedycja Transportowo-Usługowa - Lubicz Górny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Wit Spedycja Transportowo-Usługowa