Opinie o Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański w Lubicz Górny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański w Lubicz Górny

Administrator Nowy wpis

Firma Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański poszukuje pracowników na Kierowca c w mieście Lubicz. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Jaro Nowy wpis

Nie polecam firmy dużo obiecują mało robią w tym kierunku płacą najniższa krajowa resztą pod stołem samochody złom omijać szerokim fukiem

Nie Nowy wpis

Nie polecam tej firmy i zawieranie jakieś współpracy z nimi bo ludzia mają za nic...nie dotrzymują słowa, także omijajcie ich z daleka,bo są kłamcami.

Przemek Gie Nowy wpis

Jest kilka ciekawych zestawów ale obsada kompletna, reszta to złomy do nabijania ludzi w butelkę. Można tylko domęczyć swój złamany kręgosłup

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
miki

A jak wygląda praca w tej firmie dla schenkena ?

Dąbrowa
@miki

Powiem tak praca może i spoko ale ten (usunięte przez administratora) areczek ciul wie kto to jest dyspozytor kierownik zero orientacji wszystko ma w (usunięte przez administratora) wyzywa ludzi proste odpowiedzi nie podoba się zwolnij się wielki pan a tylko swojego kuzynka popiera i tym co palec trzymają mu w 4 literach

Danuta
@Dąbrowa

Czyli przełożeni źle traktują pracowników? Czy kim w końcu jest ten pan areczek

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański?

Odpowiedź

Tylko część, resztę otrzymuje się w kopercie i nigdy nie wiadomo ile.

Podstawa na konto.Reszta pod stołem.Pod warunkiem że podpiszesz wszystkie wymagane dokumenty.Tzn diety,ryczałty,nadgodziny,za pracę w nocy ,itp.W/w składowe musisz wyrobić sobie w rzekomo ustalonym sposobie rozliczania.A tych jest kilka ,dniówka,ryczałt,procent,Tymi sposobami rozliczenia trzeba także wyrobić sobie podstawę i inne składowe typu dieta ,delegacja,ryczałt za nocleg,dyżur.Kwoty te w pełni pokrywają zarobione kwoty.Nieopodatkowane w stosunku do pracownika ale w pełni odliczalne dla firmy.A i jeszcze zaczarowany zeszyt w którym należy podpisać kwoty.Zainteresuje to US.

Kierowca

Firma jest typowym tworem lat 90-tych, wszystko robione byle jak i byle by jeździło, auta to jeżdżące trumny, zaniedbane, brudne, ciągłe awarie, naprawiane byle jak. Właściciel twierdzący ile to on nie dokłada do firmy a firma wygląda jakby ktoś przerobił stare gospodarstwo rolne na bazę dla ciężarówek. Wyzysk kierowców, pensje śmiesznie niskie i do tego płatność części w kopertach. Oszustwa na tachografach chlebem powszednim tej firmy. Przeglądy pojazdów ewidentnie robione po znajomości. Nie polecam nikomu pracy tam, człowiek tyra całymi dniami za psi grosz i wieczne pretensje. Za granicą płacą za przepracowany miesiąc 4x tyle co w tej firmie.

marcin

Przyjmują też kierowców bez doświadczenia z tym że trzeba im podpisać umowę lojalnościowa na pół roku pff jak jest dobra firma to nie wymaga od kierowców jakiś tam tzw. lojalek

Radek

Zgadzam się z poprzednikami a od siebie dodam Mocne strony Trans-Wit'u: - szef z zasadami; - stan samochodów - dla początkującego kierowcy idealny; - pomoc techniczna bez zarzutów; - rewelacyjna współpraca z kadrami, spedycją, kierowcami; - wynagrodzenie na czas; - fajne trasy, zlecenia, godziny Słabe strony Trans-Wit'u:: - zasady szefa działają "w jedną stronę"; - brak sensu ekonomicznej, bezpiecznej jazdy gdyż oszczędność z paliwa w większości przepada chyba że sam to zagospodarujesz; - wynagrodzenie niższe od ustalonego przed zatrudnieniem od 20% do 50% w zależności od metodologii liczenia i powyższego - z premią za oszczędność paliwa mniej o 20% a bez premii gdy się np. zwalniasz 50%; - gdy chciałbyś osiągnąć 100% obiecanego wynagrodzenia to musisz.... no musisz jeździć, dużo więcej :) - tak jak wspomnieli poprzednicy - gdy odchodzisz, szef utrudni Ci życie ile tylko się da - nie masz na co liczyć w żadnej kwestii; - szef megaloman - wszystko wie najlepiej kosztem pracowników i własnej firmy - zamknięty na rozmowę, dyskusje, propozycje - wręcz lewituje od wielkości własnego ego. Reasumując Trans Wit to świetna firma w której można rozpocząć swoją przygodę w tej branży - dopóki nie myślisz o zarobkach bądź własnym rozwoju... to zdecydowanie polecam :)

Hh

Firma to jedno wielkie nieporozumienie... Kasa za granicą mniejsza niż po kraju bo 3400 za cały miesiąc a jak wjedziesz do PL to magnez aż do bazy. Jak nie masz magnesu to Witek ci go da, bo biurko pełne tego. Fakt taki że kasa na czas ale co z tego jak za mało... Jak się zwolnisz a dowiedzą się gdzie pracujesz to potrafią dzwonić i opowiadać na Twój temat same jakieś bajki. Jak. ITD zatrzyma to Witek ci powie żebyś mandat wziął na siebie a on zapłaci, natomiast w rezultacie się wypnie na ciebie.

Los

Witam. Pracowałem tam kilka lat nie jest źle. Kasa raz lepsza raz słabsza zależy od miesiąca ale zawsze na czas. Praca też nie jest zła śmigasz przeważnie nocą cisza spokój mały ruch zależy kto jak lubi. Auta też w miarę. Jednym słowem firma w skali od 1 do 6 zasługuje na 5. Poznałem tam fajnego kierowcę szelka dobry aparat.

Rudy P

Święte słowa. Firma lipna rodzinna. Sami z siebie się śmieją i obgadują się. Jak wejdziesz do biura i patrzysz komuś w oczy to zaraz jest zazdrość że nie patrzysz na kogoś innego. Chore zasady nędzne wynagrodzenia 3200 zł zero diet chociaż schenker płaci. Gdy pytasz się dlaczego wypłata cienka to mają stały tekst cytuje słaby miesiąc był. A gdy się zwalniasz i chcesz iść do innej firmy to kłody pod nogi rzucają pokładają świnie. Jednym słowem firma Dziad.

Kiu

Kolego zapomniałeś dodać jazda dzień i noc. Zawsze jazda z magnesem lub na magnesie. Świadomość tego ma cała firma.Obliczając km i czas jazdy to wychodzi że masz 28 gr 30 gr za km. Jednym słowem masakra.Auta i naczepy złom wszystko na trytytki zrobione paliwo z bazy nędza no ale norma wymagana 30l. Firma dla dziadków na emeryturze oczywiście jak mają dobry wzrok bo jazda w 75% jest w nocy.

faraon

najnizsza krajowa na konto reszta w koperte wsumie nietak malo izawsze naczas.roboty duzo jeszcze wiecej biurokracji.praca glownie pod schenkerrem vinpolem i obce.sprrzent ogulnie cienki kilka wozow lepszych na zagranicce alee tam mala kasa

ja??

Witam. mam rozpocząć pracę w tej firmie czy ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć na jej temat??

radzim
@ja??

i co jak Ci sie pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański?

Jan Gutmański Spedycja Transport Usługi Trans-Wit Jan Witold Gutmański
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bażantowa 1
    87-162 Lubicz Górny