Norma Auto Service Krzysztof Sękowski

Józefów

Opinie o Norma Auto Service Krzysztof Sękowski

Adam

Panie (usunięte przez administratora)dziekuje za wszystko.Pan wie ze musiałem wyjechac i tylko dlatego wymówiłem prace .Teraz jestem w Toruniu i Was wspominam .Piotrze popieram takich warunków pracy nie ma nigdzie .Było super !!!!Gdy wróce do W- wy to przyjde z prosbą o przyjęcie

Piotr

Znakomite warunki pracy.Gdzie dzis się pracuje do 16 a w Norma tak !!! I zawsze wypłata na czas .Pracowałem to wiem .Z chęcią bym wrócił ale głupio .Własciciel porządny kulturalny,super gosc.Chciałem sobie zmienic na lepsze a teraz żal!!!!!

Zostaw opinię o Norma Auto Service Krzysztof Sękowski - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norma Auto Service Krzysztof Sękowski