Honda Team Adam Wypych

Kraków

Opinie o Honda Team Adam Wypych

musikduck

Tak!! to NIE jest serwis dla "gogusiow i panienek w szpilkach w sluzbowym aucie" /choc nie do konca..bo wierze, ze i tak pomoga, nawet tym ktorzy ?potrzebuja? czystego warsztatu, sexi recepcjonistki itd/ ALE - jesliktos ktokolwiek kiedykolwiek bedzie mial problem ze swoja "Hanka" - to POLECAM WSZYSTKIM NORMALNYM, dla ktorych zaolejony kombinezon mechanika, nieuporzadkowane w szafce klucze, czy ziemia z olejem na podlodze warsztatu zamiast "blysku wylizanych kafelek" nie jest problemem, a AUTO "PO" dostaje "nowego kopa" i to w ramach tylko regulacji - dokonanej ZA DARMO /=bo widac, ze tamHonda- PASJONACI naprawiaja z sercem wszystkie usterki we wszystkich Haniach../ ... P Adamie i calemu teamowi zycze podobnego podejscia do auto-problemow jak w moim =jestem od dzis waszymNOWYM=STALYM klientem... /do zob. 12,01 na dalsze uzgodnione regulacje Hani/ Pzdr Piotr

nick

niepowtarzalna atmosfera tego miejsca. Nie ma krzyczenia, problemy rozwiązuje się rozmową a nie jakimiś idiotycznymi komentarzami czy złośliwościami. Można się bardzo dużo nauczyć - szczególnie jeśli kogoś interesuje japońska motoryzacja. Warunki finansowe są w porządku - można też więcej zarobić nadgodzinami. Nie ma problemu z wypłacaniem kasy a nawet zaliczkami. Jedynie socjal mógłby być lepszy bo pseudo kuchnia i pseudo łazienka to trochę za mało

wolf

Pracuję jeszcze w kokotowie w warsztacie u A. Wypycha. gdybym miał jednym słowem określić to miejsce to byłoby to "porażka" Nie chodzi tu o jakość usług, bo ta jest na dobrym pozioimie, ale o warunki dla pracowników. W warsztacie jest ciasno, zbyt ciasno jak na taką ilość naprawianych aut i ilość pracowników. Naprawiając cokolwiek muszę sie za każdym razem prosić o części. W większości wypadków montuje się używane części. Klienci są o tym informowani, ale nie wiedzą że nowa część jest niewiele droższa od tej uZywanej, notabene pochodzącej z magazynu A.Wypycha. Zaplecze narzędziowe...... pozostawia wiele do życzenia. kluczy brakuje, wciąż ktoś je podbiera i trzeba ich poiźniej szukać, tracąc czas. Warunki socjalne.... BRAK!!!! Zarobki...... Doświadczony, samodzielny mechanik zarabia tam 100 zł dziennie!!!!!!!!!!!!!! Śmiechu warte!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Honda Team Adam Wypych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Team Adam Wypych