Adam Wypych Honda Team

Adres: Pagórkowa 21 lok. 11, 30-614 Kraków

NIP: 6792207210 REGON: 357038173

Adam Wypych Honda Team
0 0 5 5 1

Opinie o Adam Wypych Honda Team

Filtruj opinie po kryteriach:

Małgorzata
 Opinia

Wiadomo coś o nowych zatrudnieniach w firmie Adam Wypych Honda Team? A może któryś z obecnych pracowników tej firmy podzieliłby się z nami swoją opinia o aktualnej kondycji tego pracodawcy? Chętnie poznamy waszą ocenę warunków pracy i benefitów, kwestie związane z premiami również będą tu bardzo istotne. Zachęcam was do nowych komentarzy w tym temacie!

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Honda Team Adam Wypych? Podzielcie się swoją opinią!

musikduck
 Opinia

Tak!! to NIE jest serwis dla "gogusiow i panienek w szpilkach w sluzbowym aucie" /choc nie do konca..bo wierze, ze i tak pomoga, nawet tym ktorzy ?potrzebuja? czystego warsztatu, sexi recepcjonistki itd/ ALE - jesliktos ktokolwiek kiedykolwiek bedzie mial problem ze swoja "Hanka" - to POLECAM WSZYSTKIM NORMALNYM, dla ktorych zaolejony kombinezon mechanika, nieuporzadkowane w szafce klucze, czy ziemia z olejem na podlodze warsztatu zamiast "blysku wylizanych kafelek" nie jest problemem, a AUTO "PO" dostaje "nowego kopa" i to w ramach tylko regulacji - dokonanej ZA DARMO /=bo widac, ze tamHonda- PASJONACI naprawiaja z sercem wszystkie usterki we wszystkich Haniach../ ... P Adamie i calemu teamowi zycze podobnego podejscia do auto-problemow jak w moim =jestem od dzis waszymNOWYM=STALYM klientem... /do zob. 12,01 na dalsze uzgodnione regulacje Hani/ Pzdr Piotr

nick
 Opinia

niepowtarzalna atmosfera tego miejsca. Nie ma krzyczenia, problemy rozwiązuje się rozmową a nie jakimiś idiotycznymi komentarzami czy złośliwościami. Można się bardzo dużo nauczyć - szczególnie jeśli kogoś interesuje japońska motoryzacja. Warunki finansowe są w porządku - można też więcej zarobić nadgodzinami. Nie ma problemu z wypłacaniem kasy a nawet zaliczkami. Jedynie socjal mógłby być lepszy bo pseudo kuchnia i pseudo łazienka to trochę za mało

Tak3Nie

wolf
 Opinia

Pracuję jeszcze w kokotowie w warsztacie u A. Wypycha. gdybym miał jednym słowem określić to miejsce to byłoby to "porażka" Nie chodzi tu o jakość usług, bo ta jest na dobrym pozioimie, ale o warunki dla pracowników. W warsztacie jest ciasno, zbyt ciasno jak na taką ilość naprawianych aut i ilość pracowników. Naprawiając cokolwiek muszę sie za każdym razem prosić o części. W większości wypadków montuje się używane części. Klienci są o tym informowani, ale nie wiedzą że nowa część jest niewiele droższa od tej uZywanej, notabene pochodzącej z magazynu A.Wypycha. Zaplecze narzędziowe...... pozostawia wiele do życzenia. kluczy brakuje, wciąż ktoś je podbiera i trzeba ich poiźniej szukać, tracąc czas. Warunki socjalne.... BRAK!!!! Zarobki...... Doświadczony, samodzielny mechanik zarabia tam 100 zł dziennie!!!!!!!!!!!!!! Śmiechu warte!!!! (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Zostaw opinię o Adam Wypych Honda Team - Kraków