Amper-Tech Elektryka Samochodowa Krzysztof Stampkowski

Chełm

Opinie o Amper-Tech Elektryka Samochodowa Krzysztof Stampkowski

Stały klient.

Szkoda że ta firma już od kilku lat nie istnieje. Usługi w tej firmie były wykonywane przez właściciela na wysokim poziomie.Ciekawe co to za osoba mmm napisała taką opinię w dniu 14-08-2014r.jak firma nie działała już od dłuższego czasu i nie wykonywano tam żadnych napraw bo właściciel wyjechał z Chełma. Myślę że to konkurencja wymyśla takie rzeczy nie znając faktów i prawdy. Łatwo napisać o kimś źle i nie prawdę. Ja byłem zadowolony z usług tego pana kiedy je prowadził.Szkoda że wyjechał za granicę bo mało jest w naszym mieście takich fachowców.

mmm

działa nielegalnie. wstawia stare części zabierając nowe

Zostaw opinię o Amper-Tech Elektryka Samochodowa Krzysztof Stampkowski - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amper-Tech Elektryka Samochodowa Krzysztof Stampkowski