Sanecznik Auto-Service P. T. A. Sanecznik

Rydułtowy

Opinie o Sanecznik Auto-Service P. T. A. Sanecznik

Robert

Nigdy mnie nie zawiedli. Naprawy wykonują solidnie. Niczego nigdy nie spartaczyli żadnej roboty. Po prostu doświadczenie i profesjonalizm jest dziedziczony z ojca na syna i tak trzymać!

Marek

Uczciwy serwis samochodowy, który nie przechodzi obojętnie wobec pewnych dziwnych sygnałów w samochodzie. Gdyby nie ich czujność i doświadczenie, to jeździłbym ciągle z cieknącym płynem chłodniczym. Marek.

Dominik

Mnie również nie zawiedli, a od lat u nich naprawiam auta. No moze raz miałem jakieś "ale" co do naprawy, ale zajęli się tym od ręki i nawet nie dopłacałem. Na plus :)

Szukasz pracy?

jurek

Polecam. Wymiana filtra kabinowego, odgrzybienie klimatyzacji zostało wykonane rzetelnie. Dziękuję za fachową pomoc. Bardzo dobra cena.

michal5

Kurczę coś mi tutaj nie gra :) Bo ja osobiście nie wchodzę na opinie w necie, ale z ciekawości postanowiłem zajrzeć i jestem w szoku, bo jestem ich stałym klientem i nigdy nie byłem rozczarowany ich pracą. Np. z poprawek lakierniczych jestem mega zadowolony. Purchawki, rdza - nie pojawiła się odkąd oni osobiście się tym zajęli. Wymiana klocków, oleju z filtrami - bez zastrzeżeń. Dlatego szczerze jestem zdziwiony takimi opiniami :)

arten

U Sanecznika czyszczenie układu hamulcowego to pomalowanie spray'em zacisków bez wyczyszczenia rdzy. Efekt: ich piekna srebrna farba odpada po myciu samochodu pierwszą lepszą myjką ciśnieniową. Windują ostateczną cenę poprzez wymyślanie usterek, usługo które są niepotrzebne, wyssane z palca. Robią rzeczy które im nikt nie zleca. (usunięte przez administratora)

KIEROWCA

Nie polecam, zapłaciłem za wymianę łożyska lewego i prawego. (usunięte przez administratora)Mam dowody że srubą piasty nie była odkręcana i oczywiście stare łozysko niby wymienione przez ich serwis. Nie polecam to oszust.

john

jasne [usunięte przez moderatora] w banie niema jak pracodawca pisze o swojej firmie heh jestem tam uczniem i wiem co i jak nikt tam niechce robić bo ponoć mało płaci i oczywiście nadgodziny muszą być (darmowe) także prosze sie zastanowić !!

Zostaw opinię o Sanecznik Auto-Service P. T. A. Sanecznik - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanecznik Auto-Service P. T. A. Sanecznik