Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman

Opinie o Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman

Niezadowolony klient

Nie polecam. Fuszerka!!!

paweł

No niestety ale nie polecam, warsztat został mi polecony ale wykonanie tego co zostało zlecone pozostawia wiele do życzenia. Prosiłem, aby do mnie zadzwonić a nie samemu podejmować decyzję odnośnie wykonania prac. Prosiłem o olej 5w40 a nie 5w30, zobaczyłem to dopiero po 3 tygodniach na nalepce... Widać że Panowie z warsztatu mają dużą wiedzę i doświadczenie ale robią strasznie na odpierdziel. Protokołu pozostawienia auta nie otrzymałem. Wymiana napinacza w passacie 1.8t i uszczelki pokrywy zaworów było tak zrobione że olej ciekł spod pokrywy. Już tam nie pojadę nigdy. Jestem zniesmaczony takim podejściem

Bartek

Szkoda , że klient pisze takie rzeczy po przeglądzie który odbył się w 2011roku. Nie poinformował o fakcie . Nie mam możliwości zweryfikowania tej informacji po ponad trzech latach. Podczas przeglądu wymienione były filtry powietrza paliwa i olej, usunięty wyciek płynu spryskiwacza - takie było zgłoszenie klienta. Nic nie było przy skrzyni robione. Nie widzę celu w niby celowym odkręcaniu śrub - NIE NAPRAWIAMY SKRZYŃ. Co do rzekomego wycieku oleju z silnika , klient zgłasza usterkę jeśli wina jest po naszej stronie awaria usuwana jest nie odpłatnie. Normalnie klient kontaktuje się z podwykonawcą jeśli ma zastrzeżenia do wykonanej usługi. Takk to działa w każdej branży. Pozdrawaim klienta z A8. Powodzenia

NIGDY

UWAGA NA OSZUSTÓW. Warto przeczytać ku przestrodze. To był mój drugi Audi A8, zawsze jeździłem do Śmietanki, drobne naprawy, turbiny, łożyska, wymiany oleju i takie tam duperele. Kupiłem kolejny A8 - 4 litry TDI, pojechałem na Monte Cassino na przegląd, wymienili co tam potrzeba, jak zawsze myślałem. Jako, że samochód stoi w garażu po 3-2 tygodniach patrzę tu plamy oleju, jasnego ze skrzyni i czarnego z silnika, Włos się na głowie zjeżył, bo już widziałem te wydane tysiące. A że drugi RS Service jest po drodze na Szybowcowej wjechałem by nie było jajec, że coś wyciekło i uszkodziłem skrzynie lub silnik. Usiadłem wygodnie przed szybą, ściągnięto osłony silnika…. Wszystko w oleju, ciekło zewsząd. Na szczęście przytomny mechanik woła mnie i pokazuje. WSZYSTKIE ŚRUBY W MISKACH LUŹNE. U pana Śmietanki podczas przeglądu poluzowano wszystko co można, zapewne bym wrócił i znów bulnoł grubo za naprawę. Samochód podokręcano, umyto podwozie i już 3 rok bez problemów, oddaję jedynie do RS na Szybowcową, szybko i nie okradną. Żeby nie było, że to pojazd anonimowy, srebrny Audi A8 , mój numer DW877HT Mnie nie udało się okraść, a ilu zostało naciągniętych na gruba kasę? Radzę omijać RS p Śmietanki.

Zostaw opinię o Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman