Wojciechowski Jacek Auto-Max

Opinie o Wojciechowski Jacek Auto-Max

JAN

Polecam. Wbrew negatywnym opiniom, które czytam na tym forum muszę powiedzieć, że z usługi tego warsztatu jestem mega zadowolony. Swojego mercedesa klasy A odebrałem z tego warsztatu po bardzo krótkim czasie. W piątek samochód dostarczyłem a w poniedziałek był do odbioru. Regenerowana była płyta sterownika skrzyni biegów. W porównaniu z warsztatem, w którym wcześniej stał pięć miesięcy mój samochód i byłem mamiony ciągłymi tłumaczeniami właściciela o jakichś problemach, to chyba jest różnica. Poprzedni warsztat wpędził mnie w jeszcze większe koszta, muszę robić hamulce ponieważ czas, przez który samochód stał w krzakach swoje zrobił. Tak jak wspomniałem z warsztatu p. Wojciechowskiego jestem zadowolony. Dostałem 6-cio miesięczną gwarancję na wykonany zakres usług. Nie odniosłem wrażenia, że jestem potencjalną ofiarą tego warsztatu. Pozdrawiam.

Moskal

Polecam - robiłem volvo xc 90 - facet zna się na rzeczy.

Łukasz Nowy wpis

Witam serdecznie wstawiłem audi na wymianę oleju ugadałem się z Panem 950 zł obsługa bardzo miła pracownicy w porządku a co do właściciela to (usunięte przez administratora) jakich mało beż mojej decyzji wypłukał skrzynie i sobie policzył 500 zł a jak sie pytałem czy bd dodatkowe dopłacenie to nic się nie odezwał wcześniej oczywiście nie dostał złotówki za dodatkowe robotę pierw się uzgadnia z właścicielem a nie decyduje za kogoś a co do naprawy to polecam ale trzeba się pilnować

Krystyna Nowy wpis

Nie widać, żeby pan Jacek szukał mechanika do pracy. A większość z Was tak pisze, jakby on sam naprawiał. Czyli to jest działalność jednoosobowa?

Besston Nowy wpis

Samochód Passat 2001, gruntowny serwis automatycznej skrzyni biegów DSG, roczna gwarancja po naprawie. Po 10.000 km wymiana oleju w SB w dogodnie ustalonym terminie. Sprawna i fachowa wymiana oleju. Zakład czysty dobrze zorganizowany z 25 letnim doświadczeniem, Polecam.

Mietek Nowy wpis

Około 8 miesięcy temu oddałem VW PHAETON do naprawy, ponieważ samochód nie równo pracował. Nie informując mnie wymienił mi oryginalne sprzęgło po remoncie robione przez innego mechanika pod Olsztynem na sprzęgło słabsze, cieńsze, stosowane w samochodach o mniejszej mocy. W związku z powyższym przypalona została automatyczna skrzynia biegów, która nie nadawała się do remontu, ze względu na koszty. Koszt pseudo naprawy wyniósł 2700 zł, bez potwierdzenia jakimkolwiek rachunkiem. Usterka też nie została osunięta, ponieważ okazało się w innym warsztacie, że była to wada wtryskiwaczy gazowych. Po tym wszystkim zażądałem zwrotu kosztów następnej naprawy w kwocie 6.628 zl oraz wysłałem do niego przed sadowe wezwanie do zapłaty, którego nie przyjął. Nie polecam tego zakładu, ponieważ (usunięte przez administratora) klientów.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wojciechowski Jacek Auto-Max? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
płock

Moim zdaniem (usunięte przez administratora) , robiłem niby skrzynie , zrobił mi ją , koszt 3,5 tys a co się okazało póżniej ze co innego było , ze nawet skrzyni nie ruszał . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .A rozmowa z nim Moim zdaniem nie ma sensu , czub i tyle

Mirek

Przepraszam bardzo ale nie wieszajcie psów na gościu, ja u niego regularnie robię auta i jest ok jak chcecie expresu to dajcie auto do naprawy w salonie w moim Porsche czy ML wymiana oleju kosztuje w salonie 3000 gość robi za 1000 to chyba logiczne że ma dużo roboty ,poza tym jak by ktoś chciał zauważyć to popatrzcie jakie tablice rejestracyjne mają tam stojące auta gdyby to był fajansiasz to nie przyprowadzano by aut z tak daleka tylko lokalne owszem jak sobie ktoś kupi trupa i chce na już i za 100 złotych jeszcze by się targował to jest zbywany bo każdy kto ma skrzynię automat powinien wiedzieć że naprawa kosztuje średnio 4000 zł , a na jakość trzeba czasem poczekać i nie piszę tego w związku z pokrewieństwem czy znajomością jestem z warszawy i sparzyłem się na lokalnych januszach co mówją że będzie dobrze ...do bramy , a później i tak wylądujecie w Żurominku

dawid

A macie praktyki szkolne?

Pepko

Chciałem krótko i na temat zaprowadzam tam auta od kilku lat i tylko raz miałem drobną reklamacje pozatym bez zastrzeżeń. Właściciel wpożądku zna się na skrzyniach i nietylko i można się dogadać na okolice lepszego nieznam...Więc bardzo Polecam....

Wojtek

A czy firma w ostatnim czasie robiła rotacje przez pandemie ?

Niby dorosły człowiek, a niepoważny. Po dwóch tygodniach zadzwoniłem do właściciela firmy zapytać o postęp prac, odpowiedział mi, że jutro będzie miał skrzynię na stole. Odpowiedziałem, że w takim razie zadzwonię jutro i ew. przyjadę omówić zakres naprawy. Zgodnie z ustaleniami zadzwoniłem do w/w pana kolejnego dnia, po czym uzyskałem informację, że skrzynię nie ma kiedy naprawić, pewnie się ją zajmie pod koniec kolejnego tygodnia, że to jest pusta rozmowa i jak mi się nie podoba, to mogę zabierać auto. Bo ta naprawa to nic pilnego i mogę sobie poczekać. Powiedziałem Panu, że dzwonię zgodnie z wczorajszymi ustaleniami i nie rozumiem, z czego bierze się jego agresja przez telefon. Pomimo tego, że opłaciłem wcześniej lawetę, żeby samochód dostarczyć kilkadziesiąt kilometrów do warsztatu, to jednak zdecyduję się na jego zabranie, bo raczej nic dobrego z tej naprawy nie wyniknie. Potwierdzam wcześniejsze opinie, że człowiek chyba niezrównoważony psychicznie. Do momentu przyjęcia samochodu konkretny i wydaje się normalny, potem jak wyżej.

Maja
@Marcin

Dobrze, że tu zajrzałam. Podejrzewam, że wszystkie pozytywne komentarze piszą sobie sami pracownicy....

Kuba

Ale nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym klienci zostawiają swoje uwagi?

Albert

Czytając opinie miałem poważne wątpliwości czy oddać auto do naprawy, mimo tych opinii zaryzykowałem. Diagnoza usterki była szybka i konkretna (sterownik hydrauliczny skrzyni automatycznej) wycena usługi była również konkretna. Poprosiłem Pana o jak najszybszą naprawę ponieważ miałem pilny wyjazd. W piątek dałem samochód do naprawy w sobotę odebrałem. Dostałem również gwarancję na pół roku (gwarancja na piśmie). Zapłaciłem tyle na ile się umówiliśmy. Skrzynia działa prawidłowo. Ktoś w opiniach napisał że właściciel powinien popracować nad relacjami międzyludzkimi i ja się z tym zgadzam, lecz tak naprawdę jedziemy naprawić samochód, a nie po relację. Czy mógłbym polecić warsztat? Ja na pewno skorzystam drugi raz jak będzie potrzeba. Decyzję musi podjąć każdy osobiście. Pozdrawiam

T.T.
@Albert

Jakie były objawy w Twojej skrzyni przed wymianą sterownika ?

Mateusz

@daro a ty jesteś poszkodowany ? Co się wydarzyło złego w firmie ?

Daro

Czy ktoś to czyta? Z tego co widzę to nie tylko należy zamknąć ten interes ale powiadomić prokuraturę.! Dlaczego nikt z poszkodowanych tego nie zrobił? Mimo waszych błędów, wielkie dzięki za info. A już miałem tam jechać

Albert
@Daro

Ja jestem zadowolony, więc ruszaj i naprawiaj. Pozdrawiam serdecznie Albert Pietras

Luidzi

To forum pracownicze więc klienci powinni lepiej sprawdzać gdzie zamieszczają swoje uwagi.

Weronika
@Luidzi

Zgadzam się z tym, uwagi co do usług powinny być zgłaszane bezpośrednio do firmy. Pracujesz w Auto-Max? Odpowiesz mi, jak atmosfera u tego pracodawcy?

JAN

Robert

Uwaga ! Auto oddane do naprawy a te debile jeździli nim napukali i mi mandatow na radarach , co mi poprzychodzilo do domu (usunięte przez administratora) , oszukują ludzi, potrafią skasować 4 tys i z powrotem to samo....i tłumaczenia bzdur i wciskanie kluchow klientów....trzymać się z daleka...lepiej kupić skrzynie drugą...

Paulina
@Robert

@Robert Rozumiem Pana zdenerwowanie, ale nie upoważnia to do obrażania kogo kolwiek na forum publicznym. Tym bardziej, że nie jest to zgodne z regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Nie wiecie jakim pracodawcą jest ta firma? O czym zresztą jest forum Gowork.pl. Liczę na Waszą odpowiedź.

Bartłomiej

UWAGA PRZESTROGA! Zdecydowanie odradzam ten serwis! Robiłem tam regenerację skrzyni automatycznej w Volvo XC70. Razem z wymianą oleju. Koszt takiej usługi to 2900zł (niestety największym błędem było nie wzięcie faktury za tą usługę bo było by to podstawą do roszczeń!). Właśnie na tym chyba bazuje ten warsztat! Niestety po 30 tys km skrzynia się poddała z powodu (jak się później okazało) brak wymiany oleju. Olej był przepracowany, stary, czarny i śmierdział spalenizną. Oczywiście powiedziano mi o dynamicznej wymianie która miała kosztować 1200zł! Cała płyta sterująca jak i zawory na niej oblepione lepką mazią co skróciło znacznie ich życie. Auto zostało oddane do PROFESJONALNEGO warsztatu gdzie zostały mi przedstawiony faktyczny stan skrzyni. Więc przez ten pseudo warsztat straciłem 3 tys i narobili mi jeszcze więcej problemów....

KUba 2cv
@Bartłomiej

Gdzie w końcu naprawiłeś skrzynię ?

Robert

Witam. Bardzo profesjonalne doradztwo i super szybka diagnoza. Firma w ciągłym kontakcie z klientem , co umożliwia naprawę innych usterek widocznych w trakcie naprawy. Ogólnie profesjonalne podejście do klienta. Polecam. Robert

Jacek

Osobiście polecam pracę w tej firmie. Jako młody pracownik zdobyłem tam duże doświadczenie oraz poznałem wielu wspaniałych znajomych. Zarobki jak na pierwszą pracę były zaskakująco dobre. Atmosfera fantastyczna, praca w młodym dynamicznym zespole. Z łezką w oku wspominam tam pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciechowski Jacek Auto-Max - Żurominek

• Jak się pracuje w Wojciechowski Jacek Auto-Max?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciechowski Jacek Auto-Max tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciechowski Jacek Auto-Max?

Wojciechowski Jacek Auto-Max