Opinie o Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk w Miszewko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk w Miszewko

Basia Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałabym opisac sytuacje związana z warsztatem. Został on polecony przez bardzo dobrego fachowca od Bmw. Rozmowa telefoniczna oceniam na poczatku taka sobie, ale udało się ją wstawic na ten warsztat- czas oczekiwania dłuższy ale o tym zostalam poinformowana. Wstawiłam auto, naprawa calej skrzyni biegow koszt ogromny , jesli patrzec by na przecietnego Polaka to kilka mc pracy, ale wporzadku skoro wszystko w niej do naprawy to sie z męzem zdecydowalismy. Napewno sprzęgło do wymiany, miala tez szarpania, ktore miały byc przyczyna usterki w skrzyni biegów. Pojazd do odebrania w maju- naprawiony. Gdy wyjechalismy nią w trase ręce opadly , szarpało znowu, czyli usterka nie została wykryta i oddany samochod nie był naprawiony jak mi powiedziano. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze własciciel mówi co innego w trakcie reklamacji, bo wiedział ze to szarpanie pozostało, ale kase sie wzieło i jezdzi pani na sporcie. Przyznanie sie do błedy graniczy z cudem. Auto stało długo było męczone ( gdzie przyczyna była przepustnica) zwalanie winy na program ze to jego wina. Zaczęto od złej diagnozy przede wszystkim, bo wyszło co było przyczyną szarpań ale to nie od skrzyni biegów. Uszodzona felga i opona to nie ja . Nie polecam warsztatu mimo ze pan Paweł ma ogromne doświadczenie w automatycznych skrzyniach, ale przy moim aucie cos zawiodło(rutyna kto wie). Gdy mąż wybuchł ( gdzie go rozumiem) bo za wgranie programu orginalnego chciał abysmy połowe dopłacili, powiedziano mi przez telefon ze auta juz robic nie bedzie i mozemy je zabrać. Rozmowa moja z panem Pawłem przebiegala zawsze spokojnie , ale tu coś zawiodło niestety. Mam Nadzieje że przy kolejnych innych autach wspomni pan Moje Bmw i podejdzie do naprawy prawidłowo.

Seba Nowy wpis

Nie Polecam warsztatu 4 miesiace walki ponad 15 tys skasował za usluge i auto dalej uszkodzone zła diagnoza bo wina była uszkodzonej przepustnicy.NIE Polecam

Artur Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Artur Nowy wpis

Nie polecam nikomu naciągacze nic więcej koszt naprawy 11 tys i skrzynia po naprawie dopiero się razsypala. A warsztat umył rece

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
seat arosa

Warsztat ok,obsługa ok,naprawa skończona w umówionym terminie,cena do dogadania,przystępna.Jestem zadowolony z obsługi i z wykonanej pracy.POLECAM.

Mercedes

Ludzie omijajcie ten "warsztat i jego szefa" z daleka!!!!Byłem umówiony na diagnozę skrzyni biegów.Opisując usterki (twardą zmianę biegów) powiedziałem że ktoś już wcześniej ją naprawiał na co ten jegomość wyprosił mnie z warsztatu.Powiedział że nie będzie nic robić ponieważ ktoś już wcześniej ją naprawiał.Który z samochodów mających blisko 14 lat nie był kiedyś naprawiany...ja takiego nie znam.Kompetencje tego mechanika są tak proste jak on sam jedyne co może robić to sprawdzać olej ale we frytkownicy.Nie interesowało go to że jechałem do niego aż 40 km.Najlepiej chciałby naprawiać sprawne samochody i kasować za to dużo kasy nie robiąc nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk - Miszewko

Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk
  • 42