Stasik Romuald Mechanika Pojazdowa

Proszowice

Opinie o Stasik Romuald Mechanika Pojazdowa

NIEZADOWOLONY

NIE POLECAM, SAMOCHÓD WYJEŻDŻA W GORSZYM STANIE NIŻ PRZED NAPRAWA!!!!

Zawiedziony klient

Do wymiany było kompletne sprzęgło w 3 litrowym diesel'u. czekałem prawie tydzień po czym się okazało, że między silnikiem, a chłodnicą o pasek wielorowkowy ociera drewniany klocek którego jak stwierdzili w warsztacie zapomnieli wyciągnąć. Kolejnym mankamentem był słabo skręcony wydech który przed oddaaniem auta był cichutki. Na koniec doszedł praktycznie nieskręcony dyferencjał z mocowaniem silnika. Masakra jakaś. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Stasik Romuald Mechanika Pojazdowa - Proszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stasik Romuald Mechanika Pojazdowa