Mroczek i Synowie Sp.j. Bosch Diesel Centrum

Gorzków

Opinie o Mroczek i Synowie Sp.j. Bosch Diesel Centrum

dafik

Odstawiłam do nich Dafa ze względu na duże spalanie po 3 dniach Pan dzwoni ze padnięte są pompowtryski, zapytałem ile coś takiego będzie kosztować. Pan po godzinie zadzwonił i za całość 5500zł zapytałem czy aby na pewno to są pompowtryski zapewnili mnie ze tak na 100%. Więc kazałem robić. Odebrałem samochód zrobiłem trasę samochód jak palił tak pali. Pojechałem na serwis Dafa okazuje się że wtrysk na 3 cylindrze nie pracuje. Kolejna wizyta w serwisie Mroczek, niby zrobili samochód stał kolejne 3 dni kolejna trasa i spalanie bez poprawy. Więc ponowna wizyta i serwis Mroczek stwierdza że wyciągną wszystkie pompowtryski i zrobią test na maszynie I wyślą pliki z odczytu do delfaja do Anglii czy są zrobione poprawnie. Po tygodniu zadzwonili do mnie i powiedzieli że według nich jest wszystko ok. Więc się ich pytam po co były robione wtryski skoro nie pomogło to usłyszałem że były nadpalone. A co z zapewnieniem niższego spalania to usłyszałem że oni zrobili wszystko i po temacie. Nie polecam tych partaczy oszustów. ......

Boogie

Nie polecam !! Zwykli oszuści i naciągacze. Dostali samochód z padającymi pompowtryskiwaczami (zdiagnozowane u mechanika ASO) to przez tydzień szukali co jest nie tak a mieli powiedziane co mają zrobić. Po tygodniu łaskawie stwierdzili , że jednak pompowtryskiwacze. Jak "zregenerowali" pompowtryskiwacze to silnikiem szarpało bardziej niż wtedy gdy były nie zregenerowane. Zaproponowali , że kupią jakieś na allegro i zregenerują je za 1000 zł od sztuki (na allegro nowe były za 1200 ! ) Więc chcieli za ponad 4K wsadzić używane pompowtryskiwacze. Samochód zabrany z wymienionym jednym pompowtryskiwaczem który padł po miesiącu. Ich gwarancje to zwykła bujda. Oczywiście wyparli się, że to nie na ten dali gwarancje. Dodam , że byłem światkiem identycznej akcji z ciągnikiem chyba Scania. Klient naciągnięty na 2K. po awanturze zabrał pojazd. PS. Firma z Suchej (na googlu do znalezienia ) zrobiła to jak trzeba za normalne pieniądze i wszytko jest ok.

Mateuaz

Zaplacilem za sprawdzenie 6 pomp 800Pln.Po zalozeniu ich po generalnym remoncie silnika auto nie mialo mocy.2 miesiace diagnoz i szukania a okazalo sie pompa wysolovisnienoiwa na 4 cylindrze a PAN MROCZEK JE SPRAWDZAL.PORAZKA NIE POLECAM NAWET GROSZA NIE ODDALI ZA ZLE SPRAWDZENIE I NARAZILI MNIE NA 2 MIESIACE STRAT PLUS DODATKOWE KOSZTY SPRAWDZANIA POJAZDU Uwazajcie na nic bo dla mnie ro fuazerke robia

jaku
@Mateuaz 15.03.2017 08:30

jakie konkretnie pompy sprawdzałeś?

ikar

Odradzam pod każdym, względem!!!! Obsługa, czas, wykonanie na jak najniższym poziomie. Traktują klienta jak żebraka, któremu łaskę robią, że go obsłużą za ciężą kasę.

cccccc

nie polecam tych oszustów. za naprawę pompy zapłaciłem 2500 zł, po 2 tygodniach wróciłem z powrotem z unieruchomionym autem. zaczęli wymyślać i kombinować. ostatecznie oddali mi 1700 zł i zepsute auto. reszta 800 zł do demontaż montaż pompy i ich czas. co się okazało, nic nie regenerowali tylko nieudolnie naprawili sterownik, psując go nieodwracalnie. w allegro znalazłem ofertę kupna sterownika za 500 zł i samochód pali 3 miesiąc. także omijać ich szerokim łukiem.

mechanik
@cccccc 05.05.2015 23:22

vp 44?

Zostaw opinię o Mroczek i Synowie Sp.j. Bosch Diesel Centrum - Gorzków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mroczek i Synowie Sp.j. Bosch Diesel Centrum