Top Auto Service Warsztat Samochodowy

Raszyn

Opinie o Top Auto Service Warsztat Samochodowy

romankula

Odradzam komukolwiek prace w firmie Top Service Grzegorz Kądziela w Sokołowie koło Janek-Sokołowska 61b, pracowałem u nich w 2015r kilka m-cy mechanikowi z 15 letnim stażem proponują 2500pln netto-żenada, praca 5 dni w tygodniu po 9-10 godzin + co druga sobota, sami liczą sobie jak za zboże 100 netto za roboczo godzine, spawacz, tokarz podobnie z tego z słyszałem od chłopaków gorzej niż w obozie, przepisy BHP u nich nie istnieją, wypadki, krew itp, jedynie socjal jako taki, odradzam unikajcie ich z daleko bo nie zarobicie na bułke z masłem Roman

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Top Auto Service Warsztat Samochodowy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Top Auto Service Warsztat Samochodowy - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Auto Service Warsztat Samochodowy