Foltyn Auto Service Stacja Kontroli Pojazdów

Poznań

Opinie o Foltyn Auto Service Stacja Kontroli Pojazdów

05082014

W tym serwisie zapewnią Państwu pełny nieprofesjonalizm, chamstwo i wyrzucanie kasy w jednym miejscu! Czy to nie za dużo? Nie polecam tego serwisu ze względu na bardzo wysokie koszty obsługi, nieprzyjemny personel zarządzający (pomijam uprzejme skąd skądinąd Panie w recepcji) oraz totalne nieposzanowanie Klienta. Kasują jak w najlepszych, markowych serwisach, a i tak trzeba poszukać innego mechanika, który naprawi to co Panowie w tym serwisie "naprawili". Strata czasu i nerwów- ręce opadają. Drobna sugestia: może Panowie zajęli by się tylko tym co nie wymaga zbyt wiele, tj. przeglądami okresowymi , bo inne zlecenia najwyraźniej Panów przerastają...?

Zostaw opinię o Foltyn Auto Service Stacja Kontroli Pojazdów - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foltyn Auto Service Stacja Kontroli Pojazdów