Brad & Brad Kazimierz Szubski

Łódź

Opinie o Brad & Brad Kazimierz Szubski

Kola21

Praca ciężka, wózki do pchania, praca głównie nocą, ale zarobki ok jak chce się pracować to ponad piątkę można spoko wyciągnąć. Wypłata zawsze zawsze ba czas. Pauzę robi się w domu, wiec jak daleko się mieszka od Pyskowic to lipa bo z dziewiątki mali zostaje.

driver123

Witam. Jak wyglada praca u Szubskiego w Pyskowicach na Rossmanie. Slyszalem ze jeden z wiekszych przewoznikow. Jak tam wyglada praca? Jak z placeniem?

Oleq

Ja dostawalem wyplate na czas i bylo oki. Samochody kupowane tylko nowe wiec raczej nie zlomy. Odszedlem bo musialem wycjechac z kraju.

JAA

FIRMA KRZAK.NIE WARTO NAWET POŚWIĘCIĆ IM MINUTY.PRACA 300 GODZIN W MIESIĄCU.ZMUSZAJĄ DO ŁAMANIA PRZEPISÓW.SAMOCHODY ZŁOM.OKRADAJĄ KIEROWCÓW NIE WYPŁACAJĄC CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY.ODRADZAM TYCH OSZUSTÓW!!!!!

życzliwy

Jeśli szanujesz siebie jako człowieka to szczerze odradzam pracy w tej firmie, praca niewolnicza po ponad 20 godzin dziennie, okradają nawet z czasu jaki przysługuje na pauzę bo w tym czasie musisz wykonać jeszcze wiele innych obowiązków. Po prostu obóz pracy. Przepracowałem tam dwa miesiące i przy ostatniej wypłacie zostałem orżnięty na 1000 zł. Tylko mnie utwierdzili w przekonaniu że nie warto dla takich złodziei pracować. Jedna wielka ŻENADA !!!! Nie polecam , Najlepiej od tej firmy stronić jak najdalej.

Zostaw opinię o Brad & Brad Kazimierz Szubski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brad & Brad Kazimierz Szubski