Autoszlif Elżbieta Szymerska

Mała Nieszawka

Opinie o Autoszlif Elżbieta Szymerska

klient

Niestety opinia negatywna !!! .Za umycie głowicy 40 zł żal !! dobrze że nie 100 zł !!. To tylko umycie !!!!.Przywiozłem wałki osobno a gosc policzył mi za demontaż 30 zł nie dało sie mu wytłumaczyc jak bym do sciany mówił - naciągacz !!.Regulacja zaworów prawie 100 zł inni biora 70 zł Ogólnie usługi oceniam na bardzo drogie !!! .Żebym wiedział że będzie tak drogo zawiózł bym gdzie indziej !!!

były pracownik

szef to dobry człowiek, ma tam swoje za uszami jak każdy szef, ale generalnie jest ok, dyplomata o dużej inteligencji emocjonalnej, życzę mu powodzenia w interesach.

Zostaw opinię o Autoszlif Elżbieta Szymerska - Mała Nieszawka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoszlif Elżbieta Szymerska