Opinie o Debon Sp. z o.o. w Krzemieniewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Debon Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Debon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Debon Sp. z o.o. w Krzemieniewo

Gustaw

Firma schodzi na psy alkoholicy firmowi nie są zwalniani notorycznie nawaleni na popołudniowych zmianach. Nic z tym nie robią. Stan umysłu gdzie my żyjemy w Rosji czy na Białorusi.

Kama

Standart dwóch alkoholików zwolnili a za parę dni będą dzwonić żeby wrócili bo nie ma komu pracować. Zwykłych pracowników zostawcie w spokoju weście się za karierowiczów oni kradną.

@Aleksandra

Ponoć coś jest nie tak z tymi pseudo kierownikami z nowej hali.Ale szwagier mówił że kamer więcej prezes kazał zamontować i że się im skończy eldorado????.Oby tych pseudo zwolnili !!!ludzie by odżyli ,atmosfera by się oczyściła..

Lenka Nowy wpis

Ktoś wspomniał popołudniowe zmiany, to ile tam jest ich ogółem? Przy okazji dajcie znać, czy robi się osiem godziny typowo czy jednak każą więcej zostawać. teraz mam wrażenie wszędzie 12 są...

Kama Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis
@Kama

Czemu nikt nie chce pracować w firmie? Za mało płacą, czy coś innego jest na rzeczy? Dziwne w sumie, teraz taki okres, że ludzie raczej szukają często czegoś na siłe..

Piotr Nowy wpis
@Aleksandra

Gustaw

Lidia

Co masz na myśli mówiąc że dwóch opiekunów hali kombinują na wszystkim? Czy to że uważasz że jest Meksyk to dotyczy tylko tych dwóch osób czy całej firmy? Mógłbyś opisać dokładniej sytuacje jaka panuje w firmie?

Firma Debon Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Aneta

Tak czytam opinie i nie wygląda to za ciekawie, ale ciekawi mnie co masz na myśli. Co tam takiego zaobserwowałeś że tak oceniasz? Pisano że w ub. roku mieliście podwyżkę, w tym też się doczekaliście? :)

Aleksandra

Jakiś czas temu pisaliście, że wypłata stoi miejscu, jak to wygląda aktualnie? Po Nowym roku coś się zmieniło albo firma planuje jakieś podwyżki czy premię? Wspominaliście też o podnoszonej normie:/ W takim razie są respektowane prawa pracownika takie jak np. przerwy? Dużo was tam pracuje? Wiecie jak często firma szuka montażystów może? Chłopak byłby zainteresowany;)

Zenek

Czy w tym roku planują jakiś dodatek świąteczny ? Ktoś coś słyszał, bo na razie cisza.

Bzbs

Witam jaka jest pensja na start i ile zmian jest w Debonie ?

Czaki Czan

Nie polecam tych cieciów , przyjmują na miesiąc z czego dziękują po próbie żenada.., Norma idzie w górze płaca przez 5 lat ta sama , z czasem prezes zaraz sam zostanie z pieskami i posłankami ...

Honorata
@Czaki Czan

Ale Ty należysz do tych, których po miesiącu właśnie zwolnili? Bo rozumiem, że są też jacyś stali, którzy na normy się wkurzają?

Leśniczy

Uwaga chętni!!! Norma znowu w górę!! Pół godziny dłużej. Zawsze były dwie przyczepy na pół godziny, a teraz trzy.. po powrocie do 8 godzin zostawała jedna????. Ciekawe teraz ile będzie. Wypłata stoi w miejscu. Była podobno podwyżka, ale trzeba było zaraz robić jedną przyczepę więcej. Więc żadna podwyżka tylko robienie z ludzi idiotów. Przyczepy drożeją praca nic a nic... Może wreszcie ludzie się wkur... Zebrania tylko z przepłaconymi brygadzistami. I wszystko przechodzi. Boją się wyjść porozmawiać bez całą załogą.

Krzysztof
@Leśniczy

Nie można zgadzać się na notoryczne dźwiganie normy bez dźwigania pensji...

Miejscowy

Byłem tu na próbę. Dziękuję za taką bieganinę. Jak wolne potrzebowałem pół dnia to niemożliwe dostać. Zapisy po kilka miesięcy do przodu. A jak mam wiedzieć że dziecko się rozchoruje? Miesiąc wcześniej?Pan kierownik ma to gdzieś. Biedni ludzie. Ale mówią że człowiek się do wszystkiego przyzwyczaić może. Ja podziękowałem.

Lola
@Miejscowy

A jak brygadzisty dziecko się rozchoruje to jest ok tak ?a robola to już źle kaban ma też dzieci ? Czas najwyższy żeby pań Małecki się dowiedział co się dzieje i spółka też może jakiś sąd lub inspekcja pracy

Konstantynopola

Cześć i witam napewno komuś się tę opinię przydadzą . Po pierwsze na linii to jest tylko pogoń każdy napierdziela jak dzika świnia żeby tylko (usunięte przez administratora) norma wyszła . Prezes oddał rękę pani Hani i ona rządzi tutaj jak zająć w kapuście pracownika mają za głupka, śmierdziela itd brak słów żeby to wszystko opisać . Pracownik boi się odezwać co kolwiek na ten temat bo wcześniej wspomniana pani może cię w trybie natychmiastowym zwolnić porażka.. Najważniejsze żeby była norma a pracownik może się zajechać i tak cię w czterech literkach będą mieć .. płaca ???? Śmiech na sali od 10 lat ta sama wyplata norma w górę wypłata stoi jeszcze trochę i Ukraińcy będą mieli lepiej niż Polaki . Gdy się ktoś nie weźmie za tą wcześniej wspomnianą osobę to Bogdan Małecki( prezes) pójdzie z torbami bo pracownik będzie odchodził od tej patologii a ta pani dopiero będzie tutaj robić gnój .. nie wierzysz przyjdź i zobacz ;) na wstępnej rozmowie już się wiele idzie dowiedzieć tzn po castingu . Nie zazdroszczę pracy tym ludziom w tym zakładzie ..

Prawda... Niestety

Lola
@Konstantynopola

Zgadzam się w stu procentach że pani prezes tzn zastępca ma swoich wybrańców którzy donosza np na gumach i żeby prawdę mowily . A pań Małecki nic nie wie czas żeby się dowiedział i spółka też.pozdrawiam

Zus
@Konstantynopola

Zgadzam się tu 100% tylko szanuje ludzi którzy trzymają palec w (usunięte przez administratora) i donoszą szczególnie gumy i zeby mowiono prawdę . A pani Hanna jest zachwycona takimi osobami a sam niech powiedzą o sobie.pozdrawiam

Oo

Kto widział pracować w takich godzinach jak w tym zakładzie pierwsza zmiana 6:30-14:30 a druga zmiana od 14:30-22:30 . Halo góra proponuje zmianę na normalne godziny pracy .

kaz

W Pępowie jest pogoń za wciąż rosnącą normą. I stojącą w miejscu wypłatą. Atmosfera tragedia.

H
@kaz

Teraz norma w miejscu, ale na 8 godzin. Zamiast 8,5. Wypłaty słabe, a będą jeszcze mniejsze. I bajki o kryzysie wstawiają. Prawie dwa lata wytrzymałam. Liczy się tylko norma!

Ok
@H

No właśnie tylko norma a pracownik jest dla pani Hani śmieciem ...

Krooa
@Ok

Dokładnie bardzo nie sympatyczna ta cała Pani Hania . Ją nie interesuję nic tylko jej łapówki i wypłata i rządzić jak by szefem tutaj była . PANIE MAŁECKI proszę otworzyć oczy i zobaczyć co się w pańskiej firmie dzieje ..

No nie

Z tymi zarobkami i z taką norma jak jest w tej firmie to chyba pracownik długo się tam nie utrzyma na końcu wszyscy padną na papę a kierownictwo ci powie po co żeś tak gnał . Mam nadzieję że kiedyś ci pracownicy się wezmą za to co się tam wyprawia . Ale kiedyś nie wytrzymają ludzie i zaczną się odzywać na temat zarobków. W sklepach +/- 30% w górę a tutaj wypłata stoi w granicach 3200zl śmiech na sali . Jak żyć Panie Bogdanie Małecki ? Ciekawe czy pan by dał radę z takimi zarobkami utrzymać godnie rodzinę, dom, samochód i inne zapotrzebowania do życia .. Już nigdy bym nie wrócił do tej chorej firmy !! A wszystkim pracującym życzę powodzenia na lepsze życie ..

WiFi

Jestem w szoku co tu się wyrabia w tej firmie . Nonstop tylko norma norma rosnąca w górę a pieniądze to śmiech na sali . Prawda jest z tymi urlopami że dostać urlop to porazka .. niech się kierowniczka ogarni i zacznie szanować ludzi w zakładzie bo na końcu sama z szefem i swoimi pieskami będzie robić te normę .. (usunięte przez administratora)

leśny

Ciężko o drugą taką firmę , która tak nie szanuje pracowników. Robisz na akord coraz więcej a zarabiasz mniej. Kadra zarządzająca to jest tragedia. Ciekawe kiedy to padnie. Ludzie boją się odezwać, ale do czasu !!!

Mikus

Osoby biurowe nawet zielonego pojecia o pracy nie maja ,aby pierdoly sluchaja i je robia i lubia strasznie donosicieli np .macieja

Xxx
@Mikus

O jakiego Macieja chodzi bo jest ich kilku

Milena

@Z a czasem robią u was rekrutacje wśród pracowników firmy?

Kamil

Hej, ilu godzinne macie zmiany w firmie?

Z
@Kamil

Nie uwierzysz. 8,5 ????

Pępowo
@Z

W Pępowie jest 8i pół.

Zostaw merytoryczną opinię o Debon Sp. z o.o. - Krzemieniewo

• Jak się pracuje w Debon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Debon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Debon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Debon Sp. z o.o.