Digicross Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dariusz Gryz

Królewiec

Opinie o Digicross Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dariusz Gryz

kałus

Darek jako pracodawca nie jest zły. Pieniądze jak na dzisiejsze czasy marne !! podstawa plus od zrobionej roboty . Generalnie to w lidlu zarobisz tyle samo a po 3 latach na pełnym wymiarze pracy zarobisz w lidlu o 40% więcej jak w digicross , kwestia czy lubisz brud i smród i nerwówka jak tak to idź do digicross jak wolisz czysto i w miarę spokojnie to idź do lidla.

rado

super robota a przede wszystkim gosc jest wypłacalny ja tam robiłem potem zmieniłem bo myślałem ze na lepszą ale głupio zrobiłem....

Heniek

Robota nie jest zła,ale kokosów nie zarobisz.(usunięte przez administratora)Nikt tu długo miejsca nie zagrzeje bo ile byś nie zrobił to mało i mało. Ogólnie nie polecam,lepiej ulice zamiatać!

Zostaw opinię o Digicross Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dariusz Gryz - Królewiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digicross Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dariusz Gryz