Ankaja S.C. FHUP J.Szpakowski K.Żurawski H.Żurawska

Opinie o Ankaja S.C. FHUP J.Szpakowski K.Żurawski H.Żurawska

Mack

Kant i o..

Tomasz

Firma bardzo nie solidna, nie odpowiedzialna. Transport samochodu z tą firmą to jakaś pomyłka. ostrzegam wszystkich przed amatorami

Jak wyglądają benefity w firmie Ankaja S.C. FHUP J.Szpakowski K.Żurawski H.Żurawska? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Ankaja S.C. FHUP J.Szpakowski K.Żurawski H.Żurawska - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankaja S.C. FHUP J.Szpakowski K.Żurawski H.Żurawska