LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan

Poznań

Opinie o LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan

Grzegorz

Znają się na motoryzacji, a więc można im w pełni powierzyć swój samochód. W moim przypadku nie zdarzyło się bym był z naprawy niezadowolony. Zawsze rzetelnie, na czas i solidnie. Dziękuję Panowie! Życzę dużo sukcesów!

Amadeusz

Polecam. Gdyby nie serwis LPM MECHANIKA, to pewnie do dziś jeździłbym z źle dopiętą pompą i ciągle przegrzewałby mi się silnik. A tak... wszystko się okazało w tym serwisie. Inne warsztaty natomiast drogą prób i błędów chciały wymieniać mi wszystkie części po kolei nie wiedząc, że problem jest tak błahy.

alex

Jestem zadowolony z przebiegu sprawy. Dosyć szybko zlokalizowali problem, nie czekałem długo na samochód i cenowo atrakcyjnie.

tomek

Jestem mile zaskoczony. Naprawa centralnego zamka odbyła się bardzo szybko i sprawnie koszt takiej usługi także bardzo przystępny jak na Poznańskie realia. Dodatkowo poprosiłem o podłączenie do Komputera i skasowanie błędu usługa zrobiona w 5 min.Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan