Ren-Car Komis Samochodowy Mariusz Szopiński

Siewierz

Opinie o Ren-Car Komis Samochodowy Mariusz Szopiński

masakra

masakra !!!!!! za 1 razem gdy bylem gosciu mily sympatyczny moglem wszystko zrobic sprawdzic, 2 razem gdy przyjechalem z mechanikiem bo ja nie mam takiej wiedzy to zrobil sie nie mily wnet opryskliwy dodam ze beszczelnie odpowiadal gdy krok po kroku odkrywalismy jego klamstwa co do stanu faktycznego samochodu gdzie pozniej sam sie gubil w swych slowach nie polecam!!!!

LUKIEREK67

TRAGEDIA OSZUŚCI

lucy

i musze dodać opinie niestety troszkę osoby nie poważne jadąc po samochód kawal drogi oczywiście wcześniej zostałem zapewniony o bez kolizyjności samochodu o stanie perfekcyjnym auta niestety po przyjeżdzie na miejsce okazało się że mało że auto miało malowany cały prawy bok łącznie z słupkami to na dodatek skrzynia biegów dostała tak żę ciekło masakrycznie samochód granatowa fiesta rok 2013 cytowane ogloszenie Oferujemy do sprzedaży Forda Fiestę w wersji X SLIVER w bardzo dobrym stanie, od pierwszego właściciela , kupiona w polskim salonie Wnętrze bez wad i uszkodzeń ,nie było palone,z zewnatrz bez zarysowań , wgnieceń i otarć , Samochód bezwypadkowy Gwarancja pisemna przebiegu- książka serwisowa (pełny serwis ASO) , na kołach kpl. nowych opon letnich-dodatkowo kpl. opon zima jak dla mnie nie polecam nikomu tego komisu wlaściciel jak i jego żona palą głupa że nic nie wiedzą szkoda było tylko mojego czasu widoczne odcięcie lakieru na dole progi zlewka lakieru akrylu przy zawiasie przednim mógłbym wymieniać długo te wady o których rzekomo nic właściciel nie widział

Co sądzisz o firmie Ren-Car Komis Samochodowy Mariusz Szopiński? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Ren-Car Komis Samochodowy Mariusz Szopiński - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren-Car Komis Samochodowy Mariusz Szopiński