Opinie o Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. w Mysłowice

Jest Światło !!!!

Zgłaszałem awarie do straży miejskiej w zime gdy robi soę ciemno bardzo wcześnie w Siemianowicach na Michałkowicach. To jest szok jak szybko działają. Tego samego dnia około godziny 22 technicy naprawili oświetlenie na mojej ulicy. Brawo Elektroserwis.!!!!

Mieszkaniec Katowic Nowy wpis

W końcu jest doświetlone przejście ze znakami przy przejściu dla pieszych pomiędzy IKEĄ a CASTORAMĄ w Katowicach. Świetna robota, dziękuje pracownikom Elektroserwis za szybką robote !!!

Jest Światło !!!! Nowy wpis

Boguś Nowy wpis

Pamiętam tą firmę za czasów rozwoju (rok 2005-2010). Przez te lata pracowaliśmy na wysłużonym sprzęcie. Teraz gdy mijam chłopaków na mieście dostrzegam nowe podnośniki, koparki etc. Tak trzymać! Pozdrawiam brygadę Elektroserwis! Duży progres. Bezpiecznej pracy!

Luzak Nowy wpis

Firma bardzo slabiutka ogłoszenie o przyjęciu do pracy w tej firmie nie znika chyba nie myślicie że tak prężnie się rozwijają. .. nie każdy po otrzymaniu wynagrodzenia odchodzi i następny i tak firma funkcjonuje od lat umowa z najniższej trzeba robić wszystko a jak zdarzył się wypadek na robocie to chcieli wmówić ze pracownicy sami sobie wydają polecenia i ich winy brak hahhahha strata czasu i nerwów

Elektryk

Luźna rozmowa na temat pracy i przyszłych ewentualnie powierzonych zadań

Umiejętności, uprawnienia itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ
Konko S.A.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
Greg

Praca ciągła, bez przestojów, urlopy 1-2tyg.w okresie letnim i zimowym bez problemów , czasami brak długich weekendów ze względu na dużo pracy :), jeżeli komuś zależy na pracy to zostaje doceniony

Mike'l

Jako pracownik muszę stwierdzic bardzo duży progress do lat poprzednich. Sprzęt i narzędzia z górnej półki. Praca na topowych materiałach dostępnych na rynku. Ciekawe projekty w miastach. Obserwujcie profil na FB ????????

@Mike'l

Co jest powodem takiego nagłego progresu? I jak to było lata temu tutaj?

Alfons
@Magdalena

Gosia się zna jedynie na wynoszeniu (usunięte przez administratora) ;) zlecić ko wie to (usunięte przez administratora) wypnie ;) pozdro

@Alfons

No tak "pozdro", bo nie żeby coś ale w sumie chyba nie do końca załapałam co miałeś na myśli. Nie możesz sytuacji ująć bardziej rzeczowo?

Mariusz

Widzę, że pojawiają się tutaj premie roczne za rzetelnie przepracowany rok. Czy te premie są stałe czy nie? Jeśli nie to od czego zależy wysokość premii?

J.W
@Mariusz

Premie stałe- za rzetelnie przepracowany rok. Zależy od: zaangażownia, skoncentrowania, spokojnego nastawienia do życia, uczciwości, kadra zarządzajaca to doświadczeni pracownicy. Nie ilość tylko jakość!!

Beata
@J.W

Piękna reklama, a może konkrety? :) Ile dają ktoś na to pójdzie czy nie? Ciekawe

Jacek
@Beata

Reklama ? Konkrety są na koniec roku Beatko ????????

@J.W

A ile osób wchodzi w skład kadry i ile lat stażu pracy na tym stanowisku mają już za sobą?

Technik Oświetlenia

Negatywne komentarze od osób które przepracowały niecały miesiąc to jakaś pomyłka. Rozpoczynałem pracę jako konserwator oświetlenia w Elektroserwis na rejonie Lędziny/Bieruń w 2013r. W tej chwili pracujemy na zwyżkach GSR 180T (Mercedes 2020r, Nissan 2019r.) Konserwując m.in. Katowice czy Dąbrowę G. W ciągu 6 lat firma przeszła wielką transformację. Rozpoczynałem pracę w tej firmie jako pomocnik elektryka, przechodząc przez kolejne szczeble od konserwatora oświetlenia, technika elektryka, serwisanta sygnalizacji świetlnych, brygadzistę, kosztorysanta- aż po dzień dzisiejszych kierownika robót elektrycznych. Firma z perspektywą na przyszłość z własnym sprzętem. Szkolą młodą brygadę ze szkół. Młodzi adepci śmiało znajdują zatrudnienie pod okiem starszych fachowców. Oby wjęcej takich firm w rejonie na Ślasku. Pozdrawiam.

Alicja
@Technik Oświetlenia

Ale z czym Ty się porównujesz? Z młodzikami którzy dopiero wchodzą na rynek pracy? Przecież to inna mentalność, inne charaktery, potrzeby, oczekiwania. Nie ma co porównywać :) Miesiąc pracują i oczekują kokosów.

Uczciwy pracownik

W firmie Elektroserwis komentujacy: (usunięte przez administratora) za którego podszywają się inne osoby to ,,pracownicy" przez małe p którzy przepracowali miesiąc w firmie nie mając żadnego pojęcia o pracy w tym fachu kłamiąc przy rozmowie kwalifikacyjnej o swoich umiejetnościach. Niestety praca zweryfikowała. Ale takich osób jest co raz więcej na rynku pracy co niestety nie pociesza. Co do pracy w Elektroserwisie. Pracownicy od lat pracujacy w firmie (60% osób to staż ponad 10 letni) Firma rzetelna. Znana na rynku od 30 lat. Nie zdażyło się, aby wypłata nie była na czas. Premie roczne w okresie świąteczno-noworocznym za rzetelnie przepracowany rok. Firma przede wszystkim rodzinna z perspektywą na przyszłość z własnym nowoczesnym sprzętem (nowe podnośniki koszowe do prac pod napięciem, hds, wywrotka, dwa magazyny itp.). Z powodzeniem startuje i wygrywa w przetargach.

Daniel

Firma nie godna polecenia właściciel ma kulturę osobistą na bardzo niskim poziomie jest jeszcze 2 jego bananowych synow którzy nie wiedzą kim są.... Ubrania robocze używane po poprzednich pracownikach. Trzeba robić wszystko umowa od najniższej krajowej nie polecam

Liszajec

(usunięte przez administratora)Nie ma konkretnego angazu trzeba robić wszystko za najniższą krajową. Pracownicy zaszczuci boją się zrobić cokolwiek bo szef obciąża finansowo za urwanie śrubę 1500 zł rotacja w tej firmie jest naprawdę duża

admin

Dodaj komentarz o firmie Elektroserwis S.C. Barbara i Dariusz Wachowiak na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.
  • Powstańców 15B
    41-400 Mysłowice
  • NIP: 2220025658 REGON: 270599536 KRS: 0000845395

Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.