Master Elektronik Auto-Gaz Łukasz Bodek

Brzesko

Opinie o Master Elektronik Auto-Gaz Łukasz Bodek

Pietrucha

Autoryzowany Serwis STAGA To prawda! Jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi! Polecam 1000% AUDI TSI - zamontowano STAG 400 DPI

civic staly klient

Jakosc 100%.Ceny przyzwoite.Jestem stalym klientem.Serwisuje u nich auto od 3 lat.Polecam gdyz w Brzesku tylko Oni sa ogarnieci z lpg.

adaś

Montowałem gaz u niego w 2014 r i jestem zadowolony. facet przykłada się do pracy, gorzej z jego pracownikami.

stanisław

Jeżeli przeprowadzać regulację, bądź naprawę, to trzeba wcześniej stanowczo powiedzieć, że płacimy za wykonanie usługi, a nie za próbę wykonania(usunięte przez administratora)

Grześ
@stanisław 04.06.2014, 19:59

Zastanów się co piszesz! Ja i wszyscy moi znajomi z Brzeska montowali , serwisowali i naprawiali instalację LPG i są zadowoleni!

Zostaw opinię o Master Elektronik Auto-Gaz Łukasz Bodek - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Elektronik Auto-Gaz Łukasz Bodek